Alle voetbaltransfers seizoen 2014-2015 Goeiedag-Vlaams-Brabant

We zetten voor u alle transfers voor het seizoen 2014-2015 van de vijftig voetbalteams voor de 14 Goeiedag-gemeenten uit Vlaams-Brabant op een rijtje:

2de klasse

SC Grimbergen

  • Trainer: Francky Cieters (48)
  • In: Adil Naamane (23, Leopold Ukkel-Woluwe), Milot Salihu (19, Kosova Schaarbeek), Mylan Ferreira-Carrasco (19, Diegem), Renaud Dotremont (20, FCV Dender), Serge Mukilakianga (19, Tubeke), Thomas Vande Velde (23, SK Ronse), Yannick Vander Voorde (20, FC Ganshoren), Bilal Yousfi (20, Union), Herant Zakar Yagan (21, Lierse), Kader Bosmans (21, vrije speler), Kenneth Polfliet (21, Wezembeek), Mehdi Moding (25, vrije speler), Wim Bokila (27, S.D.O.U.C. Nederland).
  • Uit: Allan Deconinck (22, Halle), Jasper De Geyter (21, Sterrebeek), Julien Pé (23, FCV Dender), Koen Verhaeghe (23, FCN Sint-Niklaas), Olivier Romero (25, Hamme), Mounir Touzani (26), Paulo Dos Santos (24), Reda Djellal (23).

4de klasse

SC Wolvertem

  • Trainer: Krzistof Stefanski (46)
  • In: Thomas Bastin (21, Asse-Zellik), Nordin Benali (22, Black Star), Niels Houman (25, TK Meldert), Tom Mewis (30, St.-Gillis-Waas), Jens Van Ransbeeck (18, KV Mechelen), Kenneth Van Ransbeeck (19, Zaventem), Maxime Verstappen (25, Ganshoren)
  • Uit: Erding Azveren (31, Melsbroek), Stefan Deloose (24, Bornem), David Puttemans (26, Stokkel), Maarten Schürmann, 22,stopt omwille van studies), Peter Vandekerckhove (30, Strombeek), Jo Van den Bossche (31, Merchtem), Sam Van Den Broeck (27, Merchtem), Mats Vandeweeghde (27, Merchtem).

1ste provinciale

VV Houtem

  • Trainer: Carlo Lavigne
  • In: Dimitri Billiet (26, Spy), Dalibor Gajic (21, Slovenië), Jordi Knops (18, KVK Tienen), Jitse Seynave (23, Lubbeek), Jonas Vanhelmont (28, hervat).
  • Uit: Simon Heerinckx (29, Lovenjoel), Wouter Mignolet (31, stopt), Frank Vangrimde (29, ?)

VK Liedekerke

  • Trainer: Steven Bellemans
  • In: Steve Desaegher (RC Mechelen), Steve Vandenbrande (Merchtem), Michael Van Oudenhove (Appelterre), Jens Van Nieuwenhove (Liedekerke B), Loic Malaise (Liedekerke B)
  • Uit: Glenn De Coen (Pamel), Tom Redant (Teralfene), Ridwane M’Barki (Ninove), Tobias Bronselaer (Lennik)

FC Merchtem 2000

  • Trainer: Geert Vanderidt
  • In: Merdriti Berisha (Wolvertem), Victor Courtens (Diegem), Jeffrey De Coninck (Ganshoren), Jelle Olbrechts (Relegem), José Quintana (Ganshoren), Sebastien Smets (Asse-ter-Heide), Tony Tavares (Dilbeek), Mats Vandeweeghde (Wolvertem), Siemen Verhaegen (SK Lebbeke), Djorven Verlinden (E. Aalst), Jens Verroken (RC Lebbeke), Jo Van Den Bossche (Wolvertem), Sam Van den Broeck (Wolvertem)
  • Uit: Kim Bal (Baardegem), Achraf El Takny (Diegem), Stijn De Rouck (Rangers Opdorp), Benjamin Haentjens (?), Tarek Mouloua (?)

KFC Strombeek

  • Trainer: Alain Cneudt
  • In: Dimi Agorakis (BX Brussels), Christophe Archambeau (Diegem), Corentin Auspert (Sterrebeek), Julien De Meyer (Leopold-Ukkel), Maxime De Mol (Rhodienne), Kevin Haelterman (Wezembeek), Julien Kereta (Ganshoren), Driss Logeot (Rhodienne), Robert Neroli (Overijse), Simon Saey (Ganshoren), Peter Vandekerckhove (Wolvertem)
  • Uit: Kenny Van De Vel (Veltem), Bert Van Zeebroeck (stopt), Ismaël Mutambara (Delta Londerzeel), Illias Jadir (Meise), Jonathan Pauwels (Humbeek), Mirko Ambrogetti (Hoeilaart), Llongo Nkunku (?), Yentel Teugels (?), Kevin Eeckhout (?), Kim Mehidi (Ritterklub Jette), Christian Nduwimana (?), Wim Spinoy (stopt), Eliot Tybeo (Borght)

SKL Ternat

  • Trainer: Matthias Van Steenberghe (37)
  • In: Olivier Antoons (32, Meldert), Ives Cordier (30, Wetteren), Jens Verleysen (28, Lebbeke), Joren Willems (20, Meldert), Sam Huylebroek (24, Opwijk), Pieterjan Vanhecke (22, Opwijk), Sven Gheeraert (30, Opwijk), Bas De Wulf (19, KVW Zaventem), Kevin Rubais (24, RSD Jette), Steven Van Driessche (20, KVW Zaventem).
  • Uit: Kenny Witpas (23, Ganshoren), Andranik Hovhannisyan (26), Nabil El Abed (23, Waver), Alan Hammond (24), Sebastien Moyson (22), Michael Coenen (28, Teralfene), Arno Van Laeken(20, Opdorp), David Cochez (20, Herne), Naoufal Kabou (30, Ukkel).

2de provinciale C

SK Leeuw

  • Trainer: Tony Paridaens (42)
  • In: Stefan Berth (37, Galmaarden), Jeason Timmermans (25, Beersel Drogenbos), Raf Pannes (30, Brucom)
  • Uit: Sammie Haesaert (23, KV Zuun), Yann Steens (27, Huizingen)

Bodegem-Kapelle United

  • Trainer: Chris De Backer
  • In: Sam Ysenbaert (21, Pepingen), Koen Van Elslander (30, Kester Gooik), Nicolas Rongère (28, Lebbeke), Robin Sylvain (20, Itterbeek)
  • Uit: Stijn Dewulf (24, Kester Gooik), Michael De Leener (26, Groot-Dilbeek), Jerom Raveschot (30, Groot-Dilbeek)

VC Groot Dilbeek

  • Trainer: Wim De Brandt (44)
  • In: Gaetan Massart (26, Wezembeek), Fernandez Cardoso (27, Wezembeek), Steve Ravau (23, Ganshoren), Lucien Njangui Dooh 23, Jette), Maarten Daniëls (29, Nossegem), Mirko Ambrogetti (22, Strombeek), Cihan Derven (26).
  • Uit: Matthias Jamme (23, Wambeek), Yannick Mbala (24), Vally Bossu (24, Eizeringen), Brent Corryn (18), Emre Kutlu (17), Yassin Boufrira (26), Kevin Tabue (21, Crossing Schaarbeek), Rolly Lutumba (26), Tony Tavares (22).

Leeuwkens Teralfene

  • Trainer: Guy Vermoesen
  • In: Arno Polfiet (Lennik), Kevin Rampelbergh (Asse-Zellik), Tom Redant (Liedekerke), Xavier Schmidt (Asse-Zellik), Michaël Coenen (Ternat), Michiel Meert (Opwijk), Noë Bocquet (Bodegem), Walid Jadir (Merchtem)
  • Uit: Jens Spittael-Speeckaert (Kerksken), Franky Verhoeven (Winnik), Egon De Raes (Hekelgem), Tom De Bolle (Denderhoutem), Jonas De Bisschop (Denderhoutem), Christophe De Bolle (Neigem), Jens D’Hoine (stopt), Wim De Boeck (stopt), Robin Van Herreweghe (stopt)

Kester-Gooik

  • Trainer: Jean Van Beers
  • In: Pieter Verbeke (FC Brussels), Stijn Dewulf (Boka United), Steven Dehaen (Wambeek), Yordi Neetens (Diegem), Lennert Vannooten (Pepingen), Joren Bosmans (Pepingen), Jimmy Coenraeys (Pepingen), Glen De Feyter (Pepingen), Jente Paesmans (Rhodienne)
  • Uit: Filip Boterdael (Borchtlombeek), Giovanni Jacobs (Wambeek), Koen Van Elslander (Boka United), Chris Weemaels (Tervuren), Bart De Gieter (stopt), Manu Lefever (stopt), Roeland Janssens (Oetingen)

FC Borght

  • Trainer: Ludo Wouters
  • In: Dean Cruydt (SK Londerzeel), Eliot Tybebo (Strombeek), Gerwin Vanden Eynde (Mollem), Ivan Herrero Di Miceli (Opwijk), Stijn Deriemaecker (Tervuren), Stijn Vermeiren (SK Lebbeke), Roel Speybroeck (Beigem)
  • Uit: Vincent Govaerts (Ritterklub Jette), Nicolas Deraeymaeker (Ritterklub Jette), Jochen Deleye (Humbeek), Bert Van Aken (Ramsdonk), Sven Redolfi (Machelen), Bert Timmermans (Kapelle-Op-Den-Bos), Ad Stevens (?), Stony Tuema (Kapelle-Op-Den-Bos), Jeroen Verhulst (?)

Asse-Zellik 2002

  • Trainer: Pascal Daelman
  • In: Yoni De Maeyer (Opwijk), Thierry Capouet (Huldenberg), Arnaud M’Benza (Ternat), Sam Ponnet (Wemmel), Kris Thielemans (Sint-Jozef- Londerzeel), Sabina Manzella (Galmaarden), Tom De Jonge (Merchtem), Mauro Vanhamme (Ternat), Olivier De Muynck (Asse-Zellik), Niels Van De Velde (Asse-Zellik B), Mattijs Van Der Veken (Asse-Zellik B)
  • Uit: Thomas Suls (SK Lebbeke), Xavier Schmidt (Teralfene), Kjell Dooremont (Mazenzele), Koen De Rijck (stopt), Kevin Rampelbergh (Teralfene), Stef De Visscher (Sint-Gillis-Dendermonde), Dries Leemans (stopt), Senne Malderie (Lennik), David Geeurickx (Lennik), Thomas Bastin (Wolvertem), Steven Prud’homme (Beigem)

Denderzonen Pamel

  • Trainer: Geert Jenquin
  • In: Steven Jacobs (Olsa Brakel), Bram Leyman (TK Meldert), Elmer Podevijn (Merchtem), Kenny Van Belle (Pepingen), Glenn De Coen (Liedekerke), Kim De Coen (Liedekerke B), Singa Manzangala (Virton), Jens Guldemont (Ophasselt), Reno Segers (Burst), Dieter Coppens (Ophasselt), Mois Kulu (Liedekerke)
  • Uit: Glen Renders (Jong Geraardsbergen), Jordy De Cocker (Doggen), Steve De Vos (?), Kenneth Van Droogenbroeck (Erembodegem), Kevin Nkamza (?), Jeroen Strauwen (?), Kenneth Maes (?), Sony De Mooy (Okegem)

3de provinciale C

Sporting Eizeringen

  • Trainer: Joël Vermeir
  • In: Pieter De Valck (Relegem), Farid Goreishvand (Meise), Mustapha Maaroufi (Boka United), Yassin Bitar (Itterbeek), Enzo Di Martino (Itterbeek), Vally Bossu (Groot-Dilbeek)
  • Uit: Ruben Blendeman (Herne), Jelle Debrabanter (Oetingen), Lester Pletinckx (stopt), Hannes Blendeman (?), David Gijselbrecht (?), Annhari Chafik (?)

KV Brucom

  • Trainer: Bruno Crokaert
  • In: Christophe Verschoore (Oetingen), Gerben Stiens (Beersel-Drogenbos), Kevin Dhondt (Strombeek), Michael Vindelinckx (Kester-Gooik), David Vindelinckx (Kester-Gooik), Mohamed Samih (Halle), Jens Van Ransbeeck (Alsemberg), Dylan Mosselmans (Alsemberg), Kenny Noël (Leeuw), Ulrich Tendayi (Berlare), Robin Ilegems (Halle)
  • Uit: Timothy Dejonge (Zuun), Rafaë Raveyts (Zuun), Guillaume Gobert (Zuun), Vincent Gobert (Zuun), George Opoku Gyebi (Lembeek), Matthias Appelmans (Schepdaal), Raf Pannus (Leeuw), Jo Rimaux (Tollembeek), Anthony Van der Haeghen (Huizingen), Kevin Sachetto (Humbeek)

KV Zuun

  • Trainer: Bart Van Onsem
  • In: Kristof Ophalffens (Pepingen), Sammie Haesaert (Leeuw), Raf Raveyts (Brucom), Timothy De Jonge (Brucom), Elliot Holemans (Galmaarden), Ivan Silva (Opwijk), David Silva (Opwijk), Sander Denayer (vrij), Mohammed Bouhkriss (Zuun B), Sebastien Moreels (Zuun B)
  • Uit: Samuel Culot (?), Jonas Vermeir (Rhodienne), Yassir El Hajami (Rhodienne), Cedric Verhulst (?), Kevin Weemaels (Alsemberg), Carmello Seminara (stopt), Daniel Bolzoni (stopt), Steven Elsocht (stopt)

VK Borchtlombeek

  • Trainer: Kenny De Block
  • In: Olivier Mestdag (Schepdaal), Filip Boterdael (Kester-Gooik), Karim Jbari (Groot-Dilbeek), Dieter Van Malderen (Nederhasselt), Timo Tielemans (Asse-Zellik), Rudy De Munter (Merchtem)
  • Uit: Robin Mertens (Galmaarden)

SK Oetingen

  • Trainer: Johan Heroes
  • In: Gunther De Vits (Leopold Ukkel), Joren Frisch (Sparta Geraardsbergen), Jente De Crick (Tollembeek), Roeland Janssens (Kester-Gooik), Kevin Segers (Herne), Niels Bosmans (Itterbeek), Jelle De Brabanter (Eizeringen), Sil Timmermans (Kester-Gooik)
  • Uit: Wim Vandevoorde (Hekelgem), Christophe Verschoore (Brucom), Tom Vellemans (stopt), Stijn De Saeger (?), Kevin Dannau (?)

KFC Wambeek

  • Trainer: Rudy De Donder
  • In: Tom De Smet (SK Lebbeke), Giovanni Jacobs (Kester-Gooik), Matthias Jamme (Groot-Dilbeek)
  • Uit: Dieter De Neef (stopt), Steven Vermeulen (?), Kevin Schelfhout (Dendermonde), Dimitri Van Houtven (Lennik), Kurt Van Vaerenbergh (Winnik), Tim Arijs (Bambrugge), Christopphe Buekens (stopt)

FC Schepdaal

  • Trainer: Serge Van Delsen
  • In: Dean Van Raemdonck (Buggenhout), Jeroen Walravens (Pamel), Lennert Rampelbergh (Lennik), Michael Longin (Lennik), Robin D’Angelo (Relegem), Matthias Appelmans (Brucom), Anthony Reygaerts (Herne)
  • Uit: Jurgen Van De Voorde (Relegem), Danny Jacquemyns (Relegem), Olivier Mestdagh (Borchtlombeek), Bjorn Van Stichel (Asse-ter-Heide), Bjorn Vestraets (stopt)

Eendracht Lennik

  • Trainer: Kris Temmerman
  • In: Gert-Jan Haegeman (Asse-Zellik), Senne Malderie (Asse-Zellik), David Geeurickx (Asse-Zellik), Dimitri Van Houtven (Wambeek), Teddy Nkulu Yumba (Boka United), Tobias Bronselaer (Liedekerke), Jan Crabbe (Ternat)
  • Uit: Arno Polfliet (Teralfene), Pieter Bosmans (stopt)

VK Liedekerke B

  • Trainer: Jeroen Stas
  • In: Yannick Asselman (Appelterre), Gianni Boschmans (Appelterre), Tim De Mey (Hekelgem), Enzo Tuzze (Standaard Wetteren), Brent De Brabanter (U21), Sven De Weghe (U21), Olivier Hertsens (U21)
  • Uit: Kim De Coen (Pamel), Lander Van den Haute (stopt), Sammy Barek (stopt) KSV

3de provinciale E

FC Peutie

  • Trainer: Roland Barbieux (43)
  • In: Jason Van Kimmenade (18, FC Eppegem), Stijn Callaert (18, SK Lierse), Matthias Asnot (19, KVW Zaventem), Jimmy Joostens (32, FC Melsbroek), Jan Vangindertaelen (19, SK Kampenhout), Eric Heylbroeck (30, FC Humbeek), Cédric Sybille (25, FC Black Star) en James Boeckx (20, FC Melsbroek).
  • Uit: Goran Bijjelic (35, stopt), Yorgos Coppeaux (27, Wezembeek), Amir Haxhija (19, Eppegem B), Jérémie Devillers (30, ?), Yannick Vega Fernandez (24, ?) en Jan Van Vaerenberg (34, stopt).

FC Perk

  • Trainer: Philippe Van Perck (46)
  • In: Didier Greps (33, VV Elewijt), Wouter Van den Driessche (31, E. Meerbeek), Zakaria Bakalli, Adil El Asery en Volodia Blaise, alle drie komende van FC Beigem; Steven Desair (33), Stijn Arens (24) en Mark Stassijns (31), alle drie komende van FC Melsbroek; Kevin Campion (24, FC Zemst) en Wout Arens (19, SC Grimbergen).
  • Uit: Jonas Serckx (20) en Gregory Cox (30), beiden naar VK Weerde; Ian Buyck (24, VV Elewijt), Ken Vercammen (27) en Jannes De Keyser (19), beiden naar FC Melsbroek).

3de provinciale F

Eendracht Mazenzele

  • Trainer: Guy De Coster
  • In: Lukas De Donder (Opwijk), Yaser Berisha (Opwijk), Kjell Dooremont (Asse-Zellik), Sam Van Den Nest (Nederhasselt), Ken Meyskens (Sint-Jozef-Londerzeel), Tomas De Coninck (Eendracht Buggenhout), Davy Borms (Wieze)
  • Uit: Niels Boelpaep (Mazenzele B), Pieter Stevens (Mazenzele B), Piet Van Damme (Opdorp), Christophe Fraiture (Baardegem), Simon Crombé (stopt), Jan Van Den Steen (Baardegem)

Eendracht Hekelgem

  • Trainer: Christof De Smet
  • In: Steve De Backer (Wemmel), Joris De Kock (Standaard Denderleeuw), Egon De Raes (Teralfene), Gaetan Schandene (Mollem), Bram Maginet (Nederhasselt), Wim Van De Voorde (Hekelgem), Kevin Verhoeven (Teralfene)
  • Uit: Jochen De Brabanter (stopt), Tim De Roeck (Standaard Denderleeuw), Nicky Lievens (Nederhasselt), Dennis Van De Gucht (stopt)

KFC Humbeek

  • Trainer: Luc Van Der Jeugd
  • In: Mustapha Allali (Kapelle-op-den-Bos), Jelle Beuckelaers (Kapelle-op-den-Bos), Steve Boeckx (Nossegem), Sander De Coninck (Kampelaar), Jochen Deleye (Borght), Yannick Jabos (Zemst), Jonathan Pauwels (Strombeek), Kevin Sachetto (Brucom), Sam Verbelen (Delta Londerzeel), Jasper Vleugels (Beigem)
  • Uit: Tim Alleman (Kortenberg), Wouter Borry (Melsbroek), Tom Gobin (Beigem), Kevin Mosselmans (Kortenberg), Michael Plouvoer (Perk), Roel Looverie (Sint-Jozef-Londerzeel), Erik Heylbroeck (stopt)

EMI Essene

  • Trainer: Stefaan De Wagter
  • In: Aziz Adam (Itterbeek), Marco Beeckmans (Boka United), Samir Sakir (Itterbeek), Robin De Bodt (Boka United), Bram Hens (Boka United), Tim Hertveldt (Wambeek), Bart Janssens (Boka United), Samir Mozzour (Tange), Daan Praille (Boka United), Wouter Schelfhout (Boka United), Nico Timmermans (Boka United), Thibaut Van Doosselaer (Boka United), Hannes Verdoodt (Itterbeek)
  • Uit: Jonathan Roelandt (Nederhasselt), Jordy Vaeyens (Standaard Denderleeuw), Steven Schoukens (stopt), Jonas Boxstael (?), Aron Breynaert (?), Aron Michiels (?), Stijn Guldemont (?), Jeroen De Feyter (Doggen)

KFC Meise

  • Trainer: Peter Van Hove
  • In: Maarten Tordoir (Eppegem), Matthias Verhaegen (Eppegem), Kevin Stuckens (Eppegem), Dieter Vanden Bogaert (Grimbergen), Alexandris Panayotis (Wolvertem), Illiass Jadir (Strombeek), Matthias Claes (Bodegem), Michael Ecker (Eendracht Buggenhout)
  • Uit: Arnor Hoornaert (?), Nathan Ledeganck (Kampenhout), Farid Goreishvand (Eizeringen), Kevin Noë (Zemst)

Toekomst Relegem

  • Trainer: Ivan De Donder
  • In: Kenny Van Muylder (Hekelgem), Danny Jacquemijns (Schepdaal), Jurgen Van De Voorde (Schepdaal), Maiko Becqué (Wemmel), Mickaël Elders (RWDM), Roderick Margodt (Humbeek), Eddy Dammans (Wemmel), Redouan Badiai (Ganshoren), Jeroen Sacré (Asse-Zellik), Jonas Vaeyens (Mollem), Michiel Redant (Boka United), Thomas Redant (Boka United), Christophe Centen (Asse-Zellik), Brandon Van Gucht (Asse-Zellik), Dylan Suls (Wolvertem), Nathan Van De Velde (VK Berchem), Fabrice Calewaert (Strijland Gooik)
  • Uit: Tom François (Delta Londerzeel), Pieter De Valck (Eizeringen), Robin D’Angelo (Schepdaal), Jordan Roty (?), Kevin De Letter (?), Jelle Olbrechts (Merchtem)

VW Mollem

  • Trainer: Romain Van Stichel
  • In: Youssef Amin Bahkani (Asse-Zellik), Staf Beerens (SK Lebbeke), Soufyane Boussehaba (Baasrode), Jonathan Buys (Merchtem-, Jens Davidt (Opwijk), Jens De Backer (Merchtem), Remko De Smedt (Boka United), Alexander De Wulf (Merchtem), Bram Dufraing (Merchtem), Simon Grain D’Orge (Malderen), Amexandre Hanssens (Meise), Bram Iwens (Merchtem), Ibo Janssens (Grimbergen), Kenneth Matthijs (Merchtem), Yann Mestdagh (Merchtem),Ignace Snijders (Merchtem),Lander Stassijns (Merchtem), Kim Van Den Bossche (Opwijk), Quinten Vanheuverzwyn (Opwijk), Bram Vanhove (Merchtem), Wim Verdickt (Kapelle-op-den-Bos), Brent Verhaevert (Sint-Jozef-Londerzeel), Ward Vermeir (Merchtem)
  • Uit: Hamza Akalay (?), Nick Appelmans (Peizegem), Bart Baten (?), kariom Bouguerra (?), Younnes Dhabi (?), Yassin Gaa (?), Thijs Heyvaert (Asse-Terheide), Leonardo Mirabella (?), Javier Nunez (?), Gaetan Schandene (Hekelgem), Nils Tassenoy (Asse-Terheide), Redouan Tazani (?), Soufiane Touzani (?), Jonas Vaeyens (Relegem), Neal Van De Perre (Asse-Terheide), Gerwin Van Den Eynde (Borght), Nicolas Van Den Meerssche (Asse-Terheide), Bert Van Langenhove (Asse-Terheide)

FC Beigem

  • Trainer: Nico De Meyer
  • In: Steven Prudhomme (Asse-Zellik), Dean Sonderman (Merchtem), Kjell Begein (Grimbergen), Tom Gobin (Humbeek), Elias Van den Broeck (Steenhuffel), Lenn Vanderjeugd (Steenhuffel), Bert Van Houcke (Steenhuffel), Torsten De Donder (Meise), Laurent Kindermans (Ritterklub Jette), Jochen Moens (Steenhuffelà, Koen Scholten (Humbeek), Gilliam Verschoten (Grimbergen), Nicolas Van Nuffel (Strombeek)
  • Uit: Blaise Volodia (Perk), Adil El Asery (Perk), Zakkaria Bakkali (Perk), Roel Speybrouck (Borght), Jasper Vleugels (Humbeek), Benjamin Moens (?), Bart Cobbaert (stopt), Glen Hertmans (Elewijt), Stijn Alens (?), Ruben Roelandts (?), Jaron Roelandts (?), Steve Van Rode (Ramsdonk), Glen Vanderveken (Melsbroek), Jasper Vleugels (Humbeek), Robbert en Rickert Cocquyt (?)

4de provinciale C

KV Zuun B

  • Trainer: Claude Mertens
  • In: Vincent Gobert (Brucom), Guillaume Gobert (Brucom), Matthias Levacq (Leeuw), Mats De Roo (Leeuw), Axel Rijpers(Leeuw), Ruben Heyndrickx (vrij)
  • Uit: Sebastien Moreels (Zuun A), Mohamed Bouhkriss (Zuun A)

SK Vlezenbeek

  • Trainer: Sven Debrie
  • In: Ramon Roelandt (Brucom), Giovanni Loria (Lembeek), Jimmy Van Damme (Lembeek), Lars Gommers (Brucom), Yannick Sax (Brucom), Nicolas Lanckmans (Brucom), David Gysselbrecht (Brucom), Kevin Van Den Bogaert, Arne Duquesnoy, Cederic Gijsselbrecht (Herne), Joren Heyman, Elio Cristianelli, Arno Isabeau (Brucom), Nicolas Dullaert (Brucom), Gregory Beetens (Brucom), Luis Guerra (Sporting Boys)
  • Uit: Jelden Demetser (Boka United), Wouter Kestemont (stopt)

ITNA Itterbeek

  • Trainer: David Faes
  • In: Anthony Goeman (Bon Air), Lenny Siroyt (Kobbegem), Mehdi El Yassini (Kobbegem), Bart Bellicourt (Boka United)
  • Uit: Yassine Bitar (Eizeringen), Enzo Di Martino (Eizeringen), Hannes Verdoodt (Essene), Tristan Mary (?), Anthony Debast (Kosova)

SK Leeuw B

  • Trainer: Ronny Gallez
  • In: Sebastien De Doncker (Leeuw U21)
  • Uit: Philippe De Smet (Pepingen B), Dimitri Capidis (VK Berchem), Jeno Van Bellingen (stopt)

FC Negenmanneke

  • Trainer: Rudy Dreesen
  • In: Alan Trabanco Perez (Vorst), Nicolas Smolders (RWDM), Tibaut Hoste (RWDM), Stefan Barbalescu (vrij), Villakone Phesava (Beersel-Drogenbos), Christophe Peeters (Beersel-Drogenbos), Paco Dury (RWDM), Bellante Biagio (RWDM), Michaêl Cockmartin (Pepingen B)
  • Uit: Stephane Scheerens (Maccabi Brussels), Migiel Vico-Angel (Maccabi Brussels), Mikaêl Vandenberghe (Maccabi Brussels), Geoffrey Schoolmeester (Maccabi Brussels)

4de provinciale D

Bodegem-Kapelle UTD B

  • Trainer: Christophe Vandyck
  • In: beloftenkern vorig seizoen + Sylvain Robin (Itterbeek), Herrero Alonso Andres (Dilbeek), Remco Bouckaert en Kevin Augello (Ternat)
  • Uit: –

Groot-Dilbeek B

  • Trainer: Pascal Wauters
  • In: De Leener Michael (Kapelle), Dupont Bruno (vrije speler),Elsoght Adriaan (Bodegem), Molina Kevin (Union), Verkens Bjorn (Lembeek), Elsoght Jo (Bodegem), Evenepoel Niels (Lembeek), Sergeant Julien (U19), Goral Christophe (Alsemberg), Bajskolli Ismail (Bodegem), Ravenschot Jerom (Kapelle).
  • Uit: Lahani Sabir (?), Makila Arnold (?), Mpaka Emmanuel (?), Mekhalfi Ismaël (?)

Hekelgem B

  • Trainer: Eric Touchant
  • In: Gregory Maes (E. Aalst), Kenneth Vanbaeden (Herzele), Sander Van Keirsbilck (Nieuwerkerken), Kenneth Stiens en Dylan Coppens (komen over van U17) + beloften van vorig seizoen)
  • Uit: –

L. Teralfene B

  • Trainer: Bram Bert
  • In: Jasper Cock (Terjoden Welle), Noah Buysse (Terjoden Welle), Pieter Horlait (Nederhasselt).
  • Uit: Nigel Vander Meersche (?), Pallieter Van Stichel (?), Mats Van Ruysseveldt (?), Jonas De Bisschop (Denderhoutem), Tom De Bolle (Denderhoutem), Karel Deschrijver (stopt).

Borchtlombeek B

  • Trainer: Andy Van Der Meerssche
  • In: Denis Van Schuerbeeck (TK Meldert), Jonathan Van Der Borght (Lennik), Cedric Emmerechts (Merchtem).
  • Uit: Laurens Emmerechts en Jurgen Broeckaert (beiden Kerksken).

Asse-Ter-Heide

  • Trainer: Erik Van Langenhove
  • In: Kristof Bammens (St. Denderleeuw), Jason De Bie (FC Merchtem 2000), Thys Heyvaert (VW Mollem), Dimitri Kempenaers (FC Merchtem 2000), Nils Tassenoy (VW Mollem), Nicolas Van Den Meersche (VW Mollem), Neal Van De Perre (VW Mollem), Bert Van Langenhove (VW Mollem), Bjorn Van Stichel (FC Schepdaal), Reindert Verbiest (FC Asse-Zellik2002).
  • Uit: Ben Stevens (FC Malderen), Sebastien Smets (FC Merchtem 2000), Quentin Duwaerts (SV Kobbegem). Davy Okens en Kevin Van Rampelbergh stoppen.

Mazenzele B

  • Trainer: Pieter Stevens en Niels Boulpaep
  • In: De Brucker Lennert (Opstal), Nick Braeckmans (Rapide Lebbeke), Lorenzo Espenhout (Opwijk), Noah Antonis (Opwijk), Hannes Vermoesen (Opwijk), Steenput Jorn St. Denderleeuw), Labrosse Matthias (Merchtem 2000), Lander Dupondt (Opwijk). Herbeginnen na één jaar inactiviteit: Kofi Prepah, Adu Felix, De Raedt Kris , Van Elewijck Rens en Sengeleng Laurent
  • Uit: Bart Vandensteen, Klaas Hertecant en Thomas Aelbrecht (Baardegem), Ruben Vereyleweghen (?), Ingmar Gerlo (?)

EMI Essene B

  • Trainer: Dirk Taelemans
  • In: Aziz Adam (Itterbeek), Beeckmans Marco (Bodegem), Chakir Samir (Itterbeek), De Bot Robin (Bodegem), Hens Bram (Bodegem), Hertveldt Tim (Wambeek), Janssens Bart (Bodegem), Mozzour Samir (Tanghe), Praille Daan (Bodegem), Schelfthout Wouter (Bodegem), Timmermans Nico (Bodegem), Van Der Borght Serge (Vrije Speler), Van Doosselaer Thibaut (Bodegem), Verdoodt Hannes (Itterbeek).
  • Uit: Roelandt Jonatan (VK Nederhasselt), Vaeyens Jordi (Standard Denderleeuw), Segers Wouter (gestopt), Van Vaerenberh Dimitri (gestopt), Bockstal Jonas (?), Breynaert Aaron (?), Breynaert Michiel (?), De Feyter Jeroen (Doggen Erembodegem), Guldemont Stijn (?).

Peizegem

  • Trainer: Glenn De Saedeleer
  • In: De Decker Timothy (SK Grembergen), Freché Thomas (KV St. Gillis), Moens Bert (KV St. Gillis), Roelands Sven (Sporting Opstal), Van Damme Bart (KV St. Gillis), Van Haver Yves (E. Buggenhout), Van Der Jeugt Jan (FC Wieze), Van Gucht Ferre (SK Londerzeel), Mannaert Sven (Sparta Waasmunster), De Baerdemaeker Thomas (Merchtem 2000), Bertrand Jeroen (Meise), De Vuyst David (Meise), Timmermans Kristof (vrije speler).
  • Uit: Hans De Keersmaeker (Kobbegem). 

Asse-Zellik B

  • Trainer: Danny Paesmans
  • In: Alijo Denis (Dilbeek), Bedo Sarkis (U17), Gerard Xavier (Delta Londerzeel), Muedinovski Veton (Malderen), Nobels Vinny (Ternat), Pineiro Vincent (Black Star), Singa Milton, Somanza Loick (Wolvertem), Taquet Aurelien (U17), Van Cauter Guillian (Dender), Verheyen Dylan (Wolvertem), Biltereyst Luckas (Dilbeek), Van Nijverseel Casper (U17).
  • Uit: Laurent Coenen, Kevin De Man, Robby Engelen, Joeri Lissens , Wouter Metsler, Ruben Nuytemans, Tom Pollet, Bono Vandersmissen (allen Kobbegem), David Geuerickx, Gert-Jan Haegeman.

Kobbegem

  • Trainer: Geert Vandendriessche
  • In: Laurent Coenen, Kevin De Man, Robby Engelen, Joeri Lissens , Wouter Metsler, Ruben Nuytemans, Tom Pollet, Bono Vandersmissen, Niels Van Weyenbergh, Jeroen Langhendries, Quincy Delgouffe, Badr El Azzouzi (allen Asse-Zellik), Bjorn Van De Voorde, Kevin Lesy (beiden Merchtem 2000), Hans De Keersmaecker (Peizegem), Andy Dieirckx (Ramsdonk), Quentin Duwaerts (Asse-Ter-Heide).
  • Uit: Berroho Annis (Itterbeek), El Yassini Mehdi (Itterbeek), Et Takny Monsef (Tollembeek), Gayo Gonzalez Stephane (?), Goncalves Martins Nelson (Tollembeek), Hargot Kevin (Ritterklub), Kerckhofs Kevin (Ritterklub), Van der Smissen Bart (Ritterklub), Stiennon David (?), Pauwels Kenneth (Tollembeek), Sirou Lenny (Itterbeek).

De transfers van alle voetbalclubs in Aalst, Denderleeuw en Ninove (de drie Goeiedag-gemeenten in Oost-Vlaanderen) vind je hier.

Nieuwsbrief
Je zou ook interesse kunnen hebben in...