Kleine Kluiswandeling wordt opnieuw aangelegd in porfier

Het college van de gemeente Affligem heeft beslist om de Kleine Kluiswandeling in de nabijheid van de abdij en het hopveld te verharden met porfier.

De wandeling zal dus niet volledig verhard worden maar het porfier moet ervoor zorgen dat enkele passages ook tijdens natte periodes toegankelijk blijven. “De aanleg van deze porfierbaan wordt geraamd op 19.596,70 euro. De offertes moeten tegen 7 juni aanstaande binnen zijn en we hopen zo te zorgen voor een droge najaars- en winterwandeling voor onze lokale gidsen en de vele toeristen die onze gemeente bezoeken”, zegt Tim Herzeel, schepen van Openbare Werken (Open VLD).

“De gidsen zijn al langer vragende partij om ook bij minder goed weer steeds kunnen terug te vallen op een goed bereikbare wandeling. Ik ben zeer blij dat wij hier nu eindelijk kunnen aan voldoen. Zowel de abdij als het hopveld zijn toch belangrijke troeven voor onze gemeente”, aldus schepen voor Toerisme Greet Van Holsbeeck (LB).

Topartikels editie Ninove-Dender