‘Goed in de groep = goed in het vel’

Tijdens deze eerste maand van het nieuwe schooljaar doen de leerlingen van het eerste jaar in Heilige Harten Secundair Ninove aan teambuilding met als slogan : ‘Goed in de groep = goed in het vel’.

‘De overstap van de basis- naar de secundaire school is  voor onze eerstejaars tamelijk groot’, vertelt directeur Karin Couck. ‘Daarom nam onze school een ludiek initiatief om hen sneller te laten wennen. Elke donderdag van de maand september zullen onze jongste leerlingen aan de groepssfeer werken door in de tuin van de school teambuildingspelletjes te spelen. We trachten er echt voor te zorgen dat ze een hechte klas vormen van in het begin van het schooljaar. Daardoor voelen ze zich beter in hun vel, voelen ze zich gelukkiger en zullen ze meer kans hebben op slagen. Het is dus tevens een vorm van pestpreventie. De laatste donderdag werken we klasoverstijgend en voorzien we een lekkere verrassing voor de benjamins van onze school’.

Topartikels editie Ninove-Dender