Inzamelactie Don Bosco Groot-Bijgaarden was succes

Onder impuls van één van de leerlingen (Zeyneb) van Don Bosco in Groot-Bijgaarden, heeft de school een inzamelactie op poten gezet. “We kunnen als school niet zomaar voorbijgaan aan de verschrikkingen van de zware aardbevingen in Turkije en Syrië”, laat Bert Vermaanen, directeur van de schoolorganisatie weten. “Het dodental en het aantal slachtoffers lopen nog steeds op. Dit drama beroerde oprecht onze leerlingen, voor een aantal kwam het leed dan ook heel dichtbij. Daarom brachten we goederen naar Brussel Expo, naar paleis 11, vanwaar ze vertrekken naar de getroffen gebieden. Daarnaast hebben enkele leerlingen de hele week geld ingezameld via de verkoop van onder andere zelfgebakken cake tijdens de middagpauze. We zijn heel trots op de bewogenheid van onze leerlingen.”

Topartikels editie Dilbeek-Ternat-Pajottenland