Voetbaltransfers in Asse, Merchtem en Opwijk

3DE NATIONALE A

KHO WOLVERTEM MERCHTEM

Trainer: Jeroen Winderickx In: Kasper Monné (Ninove), Glenn Leemans (Eppegem), Niels Van den Bossche (SK Londerzeel), Stef De Reys (Turnhout), Robbe Heyvaert (SK Londerzeel), Saed Menebhi (Liedekerke), Kenneth Laurent (SK Londerzeel), Kenny Christiaens (Eppegem) Uit: Martin Vandervorst (Pepingen-Halle), Yannis Meysmans (Asse-Zellik), Maxime Gody (Eppegem), Maxime Moreau (Perwez), Mats De Donder (Borght-Humbeek), Julien Wauthy (BOKA United), Kevin Bogemans (gestopt), Joachim Lyase Gengezo (Liedekerke)

2DE PROVINCIALE B

EENDRACHT MAZENZELE

Trainer: Pieter Stevens In: Francois Ganseman (Meise), Robbe Broeckaert (Dendermonde-, Sam Van Ransbeeck (Dendermonde), Mathias Kaminski (Relegem), Arne Verhoeven (Wetteren), Michiel De Leeuw (Hekelgem), Tibo Van Aufenhage (Diegem), Kobe Hervent (Lebbeke), Derick Gyimah (Lebbeke) Uit: Sebastien Moyson (Dendermonde), Jonathan Begin (Strombeek), Geofrey De Wolf (Buggenhout), Mourrad Bousfia (?), Wesley Delvael (Buggenhout), Mohamed Camara (?)

FC ASSE-ZELLIK 2002

Trainer: Xavier De Groote In: Anthony Cabeke en Geoffrey Cabeke (RWDM), Yannis Meysmans (Wolvertem-Merchtem), Arno Polfliet (Schepdaal), David Van Laer (Diegem), Kenn Van Lijsebeth (Meerbeke), Tom Vandendriessche (Kobbegem), Kjelle Vervoort (Elewijt) Uit: Didier Vanderheyden (Herne), Nathanaël Moucheux (Dendermonde), Younes Abarchan (Wambeek- Ternat), Devon Montfort (Wemmel), Reniers (Boka), Arthur Nijs (?), Kevin Pringier (?), Bob Asselberghs (?), Brent Van Heuverzwijn (stopt), Senne Malderie (stopt), Aron Vandermynsbrugghe (Steehuffel), Dries Vanderschrick (Relegem)

3DE PROVINCIALE C

KVC ASSE-TERHEIDE

Trainer: Kristof Badisco In: fgnace Seymoens (Liedekerke B), Jawad Akodad (Itterbeek), Christoph Decoster (Relegem), Thomas De Moor (Houtem), Muhoza Hakoliman (Baardegem), Brent Schots Hekelgem), Loüc Shole-Mondone (Asse-Terheide), Deagos Vinturache (Itterbeek) Uit: niemand

3DE PROVINCIALE D

SV KOBBEGEM

Trainer: Jens Steenackers In: Robin D’Angelo (Eizeringen), Nicolas Smets (Schepdaal),Jelle Olbrechts (Beigem),Mattijs Vanderveken (Erembodegem), Gijs Arnou (Black Star),Chaime Peeters (Eppegem), Nathan Bomans (Meise),Tomas Redant (vrije speler) Uit: Tom Vanden Driessche (Asse-Zellik), Ian Van Campenhout (stopt), Tom Blomme (stopt)

DT RELEGEM

Trainer: Johan Van Lens In: Nicolas Capidis (Groot-Dilbeek), Soufiane Talbi (Groot-Dilbeek B), Mourad Bousfja (Mazenzele), Dries Van Der Schrick (Asse-Zellik), Davy Van Stichel (Lembeek), Sebastien Moreels (Zuun), Yorick Lingier (Beersel-Drogenbos), Cedric De Laet (Groot-Dilbeek) Uit: Mathias Kaminski (Mazenzele), Jeroen Breynaert (Lennik), Quentin Duwaerts (stopt), Gauthier Mommens (stopt), Romain Barbé (stopt)

4DE PROVINCIALE E

FC ASSE-ZELLIK B

Trainer: Geert Vanderidt In: Robbe Denayer (Asse-Zellik A), Regis Brown (Asse-Zellik A), Miguel Lammens (Asse-Zellik A), Robin Luyckx (vrije speler), Finn Dehing (BOKA), MaximeBlockmans (BOKA) Uit: Jarne Nevens (stopt)

4DE PROVINCIALE F

ASSE-TERHEIDE B

Trainer: Yves Roggeman In: Michael Hanssens (Okegem), Issam Berkati (vrije speler), Inkema Betoko (Diegem B), Maarten Cautaerts (Hekelgem B), Thomas De Smet (Baardegem), Mohamed El Yahaoui (vrije speler), Oussama Tourki (Baardegem), Glenn Peeters (vrije speler), Christophe Schraft (Baardegem), Uit: niemand

EENDRACHT MAZENZELE B

Trainer: Yorrick Teugels In: Anass Ben El Abed (Strombeek), Bayram Oztürk (BOKA), Mohamed Dahouti (Mollem) Uit: niemand

MERCHTEM UNITED

Trainer: Greg Van Ranst In: Robbe Iwens en Mauro De Boeck (Steenhuffel), Mariusz Dabrowski (Mollem), Kevin Lesy (SJ onderzeel), Mathias De Ryck en Aaron Olivier (vrije spelers). Uit: Hans Ekofo (?), Alexandre Hanssens (gestopt).

JUVE MOLLEM

Trainer: Sam Wermoes In: Nick Broothaers (Wolvertem-Merchtem), Mohammed El Mesbahi (Overijse), Florent Decuyper (Beigem), Dewae Steve (vrije speler). Uit: Casper Wouter en Gauthier Van den Steen (Steenhuffel), Mariusz Dabrowski (Merchtem United), Wannes Dupay (Borght-Humbeek).

DEN BOSKANT PEIZEGEM

Trainer: Kris Roeland In: Frederic Borgmans, Tycho Eynatten, Wouter Van den Eynde, Filip en Birger Hermans, Pieter-Jan Potloot en Warre Verbruggen (Steenhuffel), Sam De Proft (Meise), Matthias Janssens (Wieze), Dennis Cooremans (Opdorp), Jari Aelbrecht, Wannes De Boeck en Gaebry Taelemans (Mazenzele-Opwijk), Matthias Camerman (Aaigem), David Mocarski en Arno Bonet

Nieuwsbrief Royaal Lokaal

Royaal Lokaal

Je zou ook interesse kunnen hebben in...