Transfers Vilvoorde, Meise, Grimbergen

3DE NATIONALE A

KHO WOLVERTEM MERCHTEM

Trainer: Jeroen Winderickx In: Kasper Monné (Ninove), Glenn Leemans (Eppegem), Niels Van den Bossche (SK Londerzeel), Stef De Reys (Turnhout), Robbe Heyvaert (SK Londerzeel), Saed Menebhi (Liedekerke), Kenneth Laurent (SK Londerzeel), Kenny Christiaens (Eppegem) Uit: Martin Vandervorst (Pepingen-Halle), Yannis Meysmans (Asse-Zellik), Maxime, Gody (Eppegem), Maxime Moreau (Perwez), Mats De Donder (Borght-Humbeek), Julien Wauthy (BOKA United), Kevin Bogemans (gestopt), Joachim Lyase Gengezo (Liedekerke)

1STE PROVINCIALE

KFC BORGHT-HUMBEEK

Trainer: Ludo Wouters In: Maarten Caes (Haacht), Geo Rummens (Diegem), Lorenzo Tejedo (Waterloo), Thomas Ubedo (Beigem), Jules Pirard (Grimbergen), Witse Olbrecht (Meise), Arne Van De Gucht (Machelen), Mats De Donder (Wolvertem), Jochem Martin (Diegem) Uit: Dylan Shehu (Rode De Hoek), Emre Oztürk (?), Youssef El Moussaoui (Borght-HumbeekB), Yoran Geeraerts (Boortmeerbeek), Yassin El Filahi (Stokkel)

GRIMBERGEN

Trainer: Vito Simone In: Jente Leyssens (Eendracht Aalst), Kevin D’Hont (Eppegem), Gilles Belin (Tempo Overijse), Niels Van Himst (Eppegem), Hichame M’Rabet (AS Brussels City), Gabriël Luis Da Silva Souza Alves (Liedekerke), Arnaud De Cuyper (Diegem), Kevin Robeyns (Huldenberg), Yannick Dierckx (Groen Rood Katelijne), Senne Emmeregs (Groen Rood Katelijne), Jordy Maes (Groen Rood Katelijne), Jonas Odeurs (Borght-Humbeek), Aaron Rosseels (Lidekerke), Michaël Thys (Betekom), Andony Douchy (Grimbergen B-ploeg), Rune Gaudaen (Grimbergen B-ploeg), Sander Kalenga (Grimbergen B-ploeg), Kobe Roosens (Grimbergen B-ploeg), Costa Samsatli (Grimbergen B-ploeg), Tristan Van der Driessche (jeugd Grimbergen) Uit: Dries De Boodt (Rapid Leest), Kevin De Jonge (Tempo Overijse), Niels Heyvaert (Kampenhout), Dino Jonckheere (Kampenhout), Mattis Persoons (gestopt), Robbe Vandervondelen (Tempo Overijse), Pieter Beckers (Haasrode),Dean Cruydt, Mbey Epolo (Melsbroek), Corentin Gabriëlli (Kraainem), Floben Haxhija, Maxime Janssens, Noureddine Mjahed, Brian Moding (Diest), Julien Pierard, Nathan Ziwando

2DE PROVINCIALE B

KFC MEISE

Trainer: Nico De Meyer In: Walid Bourzine (Diegem B), Kenneth Akwei (Merchtem-Wolvertem), Mathias Asnot en Cedric Gijssels (Machelen), Jonathan Kanyianda (Sporting Brussel), Freek Heyvaert (Steenhuffel), Rayane El Mokkadem (OHL), Bilal El Mesbahi (Veltem). Uit: Francois Ganseman (Mazenzele), Mathias Verhaeghen (stopt), Maarten Tordoir en Arnout De Weerdt (Elewijt), Jente Van Rossem (Teralfene), Nathan Bomans(Kobbegem), Dieudonné Nzembani-Biaka (Rode De Hoek), Gary Delhasse en Donatien Lamblotte (Machelen), Zakaria Boussar (?), Senne Timmermans (Dilbeek), Wietse Olbrechts (Borght-Humbeek).

KCS MACHELEN A

Trainer: Cédric Demeulenaere In: Ian Cruydt, Mouenis Taqi, Rayan Selmanoski, Taylan Kasaba en Fabrizio  ovicu (Diegem), Miguel Goas-Lopez en Daniel Goas-Lopez (Infinity Vilvoorde), Maxime Pfaff en Emile Penxten (Melsbroek), Tjalle Beynen en Christophe Guerra (Nossegem), Donatien Lamblotte en Jens De Witte (Meise), Dean Cruydt (Grimbergen B), Gillian Thioux (Schepdaal), Kris Van Kimmenade (VC Haacht), Miguel Carona (Elsene), Jonas Boghe (Veltem), Nick Sintebin (Borght-Humbeek B), Gary Delhasse (Clabecq), Evangeli Bangura (Beigem) Uit: Cedric Gyssels en Matthias Asnot (Meise), Carl Van Dessel (Berg-Op), Fabio De Vito (Elewijt), Arne Van de Gucht

3DE PROVINCIALE C

FC BEIGEM

Trainer: Dieter De Catte In: Louis Vandenhouten (Oudergem), Nick Peeters (Perk), Jonathan Vleminckx (Mariekerke), Aubry Crock (Elewijt), Brad Yoka Itela (vrije speler), Luka Broothaers (SK Londerzeel), Alex Van Vaerenbergh (FC Hannuit), Maarten Scheers (Diegem B), Thomas Van Den Breen (KV Sint-Gillis). Uit: Johan Van Stichel (stopt), Kurt Meeuws (stopt), Thorsten De Donder (Ramsdonk), Thomas Ubeda (Borght-Humbeek), Antoine De Puydt en Youssef Mastour (Ramsdonk), Igor Da Silva (stopt), Stijn Crabbé (stopt), Jeremy Luyten (?), Jelle Olbrechts (Kobbegem), Cedric Song (Ritterklub), Andy Verhaegen (Zemst), Niels Verbeeck (stopt), Allan Geuraciez (Ramsdonk B), Jozef Van de Velde en Michée Kalamba (Borght-Humbeek B), Rayan Hamdi (SJ Londerzeel B), Robbe Spinoy (?)

GRIMBERGEN B

Trainer: Alain Van Eeckhout In: Bertrand Antoine, Heiner Arrindell , Senne Casteels, Hugo Fontaine, Joren Frison, Idir Gyssens, Mathéo Lefevre, Arnaud Mevis, Faris Roman, Bjarne Van Begin, Milan Van Muylders, Jens Verliefden (jeugd Grimbergen), Alexis De Wigne (Chatelet), Vanik Militosyan (allen jeugd Grimbergen) Uit: Andoni Douchy, Rune Gaudaen, Sander Kalenga, Kobe Roosens, Costa Samsatli (allen A-ploeg Grimbergen)

INFINITY VILVOORDE

Trainer: Taryck Bouras In: Pipo Kato Sese, Othman Rian, Omar Saif Nasr, Youness Alali, Raoul Ouandji, Steve Obaga, Sekouba Bangoura, Daoud Al Bachiry, Sabri Benhamman Krikez (Borght-Humbeek), Noureddine Haddouchi, Fode Camara Mohamed, Abdelkarim Sadiki, David Kuwa Ntinu, Abdellah Chouak, Abderrahim Abdain, Moussa El Achouche, Farid Ben Haddi Uit: Sohaib Boucheqif (?), Antoine Rigole (stopt), Ado Boucheri (Perk), Etienne Madawa (Sint-Katelijne), Ben Kouidar (?), Lan Amani Amunga (Sint-Katelijne),, Pascal Bozzone (Zemst), Antoine Tsekouras (?), Miguel Lopez (Machelen), Daniel Lopez (Machelen), René De Cooman (?), Dogan Yildilli (?), Soner Giezgen (?), Bouibacar Bah (?), Matia Marley (?), Julio Yamadjeu, Edmond Nieng (?), Ange Ntambu (?), Jeremy Amatuku (?), Bilal Akodad (?)

 4DE PROVINCIALE E

FC BEIGEM B

Trainer: Kenny Bogaerts In: niemand Uit: Jozef Van De Velde (Borght-Humbeek B)

KFC STROMBEEK

Trainer: Greg Smal In: Jonathan Bugin (Mazenzele-Opwijk), Allesio Tumia (Machelen), Nicolas Urbany (Ritterclub Jette), Andy Stuer (RSD Jette), Jordan Ceuppers (Crossing Schaarbeek), Sebastien Driessens (Ritterclub Jette), Alan Caqouet en Nathan Verborg (Borght-Humbeek) Uit: Julien Vandewalle

KFC PEUTIE

Trainer: Patrick Bullekens In: Sergio Matta (Eppegem) Uit: Moustafa Boazza en Amadou Kone (Weerde), Oualid Zaroli (Weerde), Jonathan Chaudoir (Vilvoorde City)

KFC BORGHT-HUMBEEK B

Trainer: Mathias De Mey In: Uche Kalamba en Jozef Van De Velde (Beigem), Wannes Dupay (Mollem), Youssef El Moussaoui en Geert Lievens (Borght-Humbeek A), Jan Robberechts en Gilles Weber (Borght-Humbeek A), Maxim Weber (Perk), Arthur Borré (Meise B) Uit: Nick Sintebin (Machelen), Joren Van Mulders (Delta Londerzeel), Sabri Belhadj (Infinity Vilvoorde FC), Dimitri De Bats (Vilvoorde City)

KFC PEUTIE

Trainer: Carlos Iglesias In: Dante Bakala, Nick Vermeylen, Lucas Van Damme, Kobe Labey, Jago Vigneron, Kobe Spruyt, Karsten en Barend Roelandt, Nick Vankeirsblick en Thibeau Claeskens (Allen eigen jeugd), Tom Antoni, Matta Herera Sergio, Van Poucke Maxime, Mevis Willem, Matelan Hoyos Raphaël, Jari Haegheman, Brian Van Win, Bram De Coninck (Allen jeugd Diegem) Uit: Christophe Tobback en Kevin Laurent (Erps Kwerps), Jordy Fereira, Oualid Zaroli, Mouss Boaza en Amadou Kone (Allen Weerde), Romain Marchal en Anthony Parego (Melsbroek), Kevin Noë (Stopt)

Nieuwsbrief Royaal Lokaal

Royaal Lokaal

Je zou ook interesse kunnen hebben in...