Alle voetbaltransfers seizoen 2015-2016 Goeiedag-Vlaams-Brabant

We zetten voor u alle transfers voor het seizoen 2015-2016 van de 51 voetbalteams voor de 14 Goeiedag-gemeenten uit Vlaams-Brabant op een rijtje:

3de klasse B

SC Grimbergen

  • Trainer: Stefaan Van Winckel
  • In: Sasha Barideau (SK Londerzeel), Tanino Carramazza (Aywaille), Xavier Concepcion (WS Brussel), Nicolas Demol (Tempo Overijse), Corentin Gabrielle (WS Brussel), Sabri Hmouda (Racing Mechelen), Dylan Lambrecht (Patro Eisden Maasmechelen), Raf Leemans (Sporting Lokeren), Basa Ngongue Benjamin (Racing Mechelen), Ian Raeymaekers (SV Oudenaarde), Nabil Toufik (Eendracht Aalst), Geoffrey Van Calck (Racing Mechelen), Robby Vanhamel (KSV Bornem), Yentl Vekeman (SK Londerzeel) en Dennis Djetey (CS Machelen).
  • Uit: trainer Francky Cieters, hulptrainer Pascal Gyssels, Stefan Belic, Wim Bokila, Alessio Bossio, Rody De Sadeleer (Rapide Club Lebbeke), Boris Kamneng Djoum (Berchem Sport), Florian Saliaj (KVK Tienen), Kristof Sulmon (Berchem Sport), Mounir Touzani, Nick Van Belle (KSK Heist), Yannick Vander Voorde (FC Ganshoren), Leandro Zorbo, Kader Bosmans, Kim Bosmans, Milan Ferreira Carasco, Andy Larivière, Evangelos Lolos (Ritterklub Jette), Serge Mukilakianga Musese, Kenneth Polfliet, Milot Salihu, Patrick Tshiani, Maxime Weber (SC Wolvertem), Bilal Yousfi, Jordy Dierickx (FC Ramsdonk) en Laurens Narmon (KFC Meise B).

4de klasse B

SC Wolvertem

  • Trainer: Wilfried Wielandts
  • In: hulptrainer Yves Vanderveeren, keeperstrainer Bart De Valck (FC Strombeek), Said Abbou (KFC Sint-Lenaarts), Bob Asselberghs (beloften KV Mechelen), Yassin Badi (SK Londerzeel), Andy Braems (FC Knokke), Glen Cleemput (SK Berlare), Michaël Delhaye (SK Londerzeel), Dylan Ersahin (Woluwe), Yannis Meysmans (FC Pepingen), Jelle Merckx (Berchem Sport), Sebastien Quansah (Delta Londerzeel), Robbe Vandevoorde (beloften Sporting Lokeren), Julien Wauthy (WS Woluwe / Eendracht Aalst) en Maxime Weber (KSC Grimbergen).
  • Uit: trainer Krzysztof Stefanski, hulptrainer Steven Hilaerts (Al-Ahli SC (Saoedi-Arabië)), keeperstrainer Luc Van Aken, Thomas Bastin (Tempo Overijse), Nourdine Benali, Kevin Bogemans (Rapide Club Lebbeke), Kenny Christiaens (SK Londerzeel), Davy De Loecker (stopt), Anasse El Yousfi, Jelle Eylenbosch (SK Berlare), Sylvio Van den Bossche, Matthieu Vandenbussche (Sp. Tisselt ), Miklas Van Der Stappen (Delta Londerzeel), Arno Van Mileghem (KFC Meise), Kenneth Van Ransbeeck (Cyprus), Maxime Verstappen (Stokkel), Masru De Geyter (FC Merchtem 2000), Tibo D’hertefelt (FC Malderen), Freek Heyvaert (Delta Londerzeel), Gilian Thioux (FC Borght), Ryan Trauwkens (FC Borght) en Dylan Van der Putten (FC Malderen).

Eerste provinciale

VK Liedekerke

  • Trainer: Steven Bellemans
  • In: Steven Verleysen (Opdorp), Ruben Blendeman (Herne), Fabrizio Cino (La Rhodienne-De Hoek), Glenn De Coen (Pamel), Klaas Dillens (Meldert), Pieter De Kegel (Dender), Jasper Allonsius (La Rhodienne-De Hoek), Jendy Huvet (Ninove).
  • Uit: Jérémy Vervoort (Teralfene), Robin Van de Gucht (Ninove), Steve Van den Brande (Galmaarden), Michiel Van den Abeele (Linden), Nico Van den Borre (gestopt), Roel Vaeyens (gestopt), Jonathan Schouppe (gestopt), Ken Van Eesbeek (Wambeek).

KSKL Ternat

  • Trainer: Glenn Geeraerts
  • In: Jeffrey De Coninck, Nicolas Capidis, José Quintana , Thibault Wadin, Tony Tavares (allen FC Merchtem 2000), Alexis Sakalis (RSD Jette), Younes Arbachan (VC Groot-Dilbeek), Kevin Tabue (Crossing Schaarbeek), Dimitri Capidis (VK Berchem), Nicolas Potelle (beloften SK Londerzeel), Dimitri Agorakis (FC Strombeek), Andy Stuer (SK Londerzeel), Wouter Timmermans (FC Wambeek), Clovis Kalala (Wevelgem) en Laurent Schmidt (amateurvoetbal).
  • Uit: Bert Sleewaegen (Kester-Gooik), Jens Verleysen (Tempo Overijse), Jonathan Butera (Asse-Zellik), Niels Spotbeen , Marco Rossel, Matthew Annoni (VC Groot-Dilbeek), Thomas François (FC Schepdaal), Sven Gheeraert, Jorn Verleysen en Joren Willems (Boka United (beiden Boka United), Bas De Wulf (FC Perk), Pieterjan Vanhecke (FC Lennik), Ives Cordier (TK Meldert), Giacomo Chiesi (Leeuwkens Teralfene), Kevin Rubais (Denderzonen Pamel) en Dylan Van Poppel (FC Borght).

FC Borght

  • Trainer: Ludo Wouters
  • In: Honoré Dolmen (Crossing Schaarbeek), Stefan Hendrickx (FC Strombeek), Benjamin Moens (FC Humbeek), Gilian Thioux (SC Wolvertem), Vilakone Pepsavath (FC Negenmanneke), Kadrija Sphetim (RSC Anderlecht), Michiel Straetmans (KV Woluwe-Zaventem), Ryan Trauwkens (SC Wolvertem) en Dylan Van Poppel (KSKL Ternat).
  • Uit: Manu Billiau (FC Beigem), Ken Borremans (FC Beigem), Niels Cloet (FC Borght), Dean Cruydt (FC Humbeek), Matthias Knevels (KFC Meise B), Wout Lippens (VK Weerde), Dimitri Martens, Cédric Medard (FC Merchtem 2000), David Recio Martinez (FC Humbeek) en Dries Reynaerts (FC Humbeek).

FC Merchtem 2000 A

  • Trainer: Wim Moortgat
  • In: Clint Alliet (VC Sterrebeek), Gil Vandyck (Diegem Sp.), Ralph Mertens (KVW Zaventem), Simon Saey (KFC Strombeek), Michael Speeckaert (SK Londerzeel), Cedric Van Opstal (TK Meldert), Vrancaert Mattijs (bel. AA Gent), Batsleer Gorik (bel. SK Londerzeel), Masresha De Geyter (bel. SC Wolvertem), Cedric Medard (FC Borght), Rafael Gaudi (Rangers Opdorp), Ismael Mekhalfa (VC Sterrebeek), Bilal El Mesbahi (Ol. Wijgmaal), Zakaria Sarrouj (SK Londerzeel).
  • Uit: Jo Van den Bossche (stopt), Kevin Leemans (stopt), Olivier Arrasse ( Asse Zellik A), Francois Ganseman (KFC Meise), Juan Verhoogen (KFC Beigem), Jelle Olbrechts (T. Relegem), Sebastien Smets (BOKA United), Siemen Verhaegen (L. Teralfene), Jonas Verhaegen (E. Peizegem), Nikolas Capidis (KSKL Ternat), Thibault Wadin (KSKL Ternat), Tony Tavares (KSKL Ternat), Jeffrey De Coninck (KSKL Ternat).

FC Strombeek

  • Trainer: Tom Nissens
  • In: El Hassan Achaoui (RC Mechelen), Achraf Bassir (Ritterklub Jette), Kevin De Dyn (Denderzonen Pamel), Tom De Potter (Grimbergen), Bavo Dewandel (St-Jozef Londerzeel), Umit Güner (Rebecq), Vincent Moens (TK Meldert), Fouad Moucheron (FC Voorde), Arno Polfliet (Leeuwkens Teralfene), Maxime Reniers (FCV Dender), Mike Schraepen (Denderzonen Pamel), Soulaiman Skifati (Diegem), Jan Vangindertaelen (FC Peutie)
  • Uit: Corentin Auspert (SK Berlaar), Robert Neroli (Dilbeek), Simon Saey (Merchtem), Christophe Archambeau (FC Eppegem), Peter Van De Kerckhove (Delta Londerzeel), Julien Kereta (Ganshoren), Kamal Meftah (FC Eppegem), Roel Van Den Brande (Relegem), Dimitri Agorakis (Ternat), Kevin Haelterman (Machelen).

VV Houtem

  • Trainer: Kevin Celis
  • In: Mitch Geerts en Preben Clemens (Rillaar), Kevin Van Cutsem en Kevin Wouters (Oplinter), Sonny Renders (KVK Tienen), Simon Heerinckx (Lovenjoel), Tom Lardaux (Wommersom), Robbe Noterdame (Wijgmaal), Glenn Mollu (Binkom).
  • Uit: Pieter-Jan Pouillie (Aarschot), Wout Bache en Dante Morren (Vissenaken), Jitse Seynaeve (Bierbeek), Dimitri Billiet (RC Mechelen), Laurens Van den Berge (Oplinter), Vincent Vollon en Dieter Adrien (Jeuk).

2de provinciale C

VC Groot-Dilbeek

  • Trainer: Peter Hellinckx
  • In: Michaël Dacet (?), Omonga Rossi (Wezembeek-Oppem), Robert Neroli (Strombeek), Xander Spotbeen (Veltem), Matthew Annoni (Ternat), Tim Beuckelaers (Schepdaal), Marco Rossel (Ternat), Niels Spotbeen (Ternat), Michaël Coenen (L. Teralfene), David Bove (jeugd Dilbeek), Maxime Adrien (jeugd Dilbeek).
  • Uit: Thomas Tyteca (Boka United), Rogojina Mihai Razvan (BX Brussels)Arne Badie (?), Loïc Mertens (Itna Itterbeek), Senne Devillé (Negenmanneke), Younes Arbachan (Ternat), Fernadez Cordoso (Ophain), Maarten Daniëls (FC Vilvoorde), Cihan Derven (?), Enio Walravens en Arne Foket (beloften SK Londerzeel), Bruno Schelk (T1 Negenmanneke).

Denderzonen Pamel

  • Trainer: Eddy Van Laethem
  • In: Luis Felipe Aguire Moreno (vrij), Redouan Ahmimed (Bosvoorde), Devrim Ates (Kosova), Denis De Keizer (Union), Rodrigues Tulio De Miranda (Kosova), Ousmane Diallo (Union), Sebastien Diaz rodrigues (Stokkel), Mohammed El Mokhtari (Averbode), Battal-Emre Ergünes (Kosova), Sabri Gharbi (Black Star), Zakaria Ibn-Daifa (RSD Jette), Kevin Kapoy Kapibana (Kosova), Koray Karanfil (vrj), Muzafer Kerman (Kampenhout), Tufan Kutlu (Machelen), Daniel Manguila Mbom (Villers-Matina), Buba Nsimba Makoso (Stokkel), Kevin Rubais (Ternat), Georges Sangang Tankeu (Lembeek), Özgür Sen (Kosova), Nuretin Uslu Cem (Dilbeek), Beytullah Yasar (Kosova), Italo Deangelus De Miranda (Anderlecht-Milan), Sabri Jaadi (vrij).
  • Uit: Kenny Van Belle (Schepdaal), Yannick Deneys (Huizingen), Elmer Podevyn (Meldert), Pino Amico (Huizingen), Nicolas Delfosse (Huizingen), Ringo Jacobs (Meldert), Bram Leyman (stopt), Frederik Schelfhout (?), Kevin De Dyn (Strombeek), Ibrahim Saizi (?), Kevin Nkanza (?), Bjorn Vandenbrande (Borchtlombeek), Mike Schraepen (Strombeek), Glenn De Coen (Liedekerke), Benneth Buys (stopt), Pieter Cardoen (Neigem), Dieter Coppens (stopt), Kim De Coen (Liedekerke), Steven Jacobs (stopt), Jelle Tielemans (Liedekerke), Singa Manzangala (?), Kristof Pede (Liedekerke), Anselme Nguele (?), Reno Segers (Teralfene), Jeroen Tielemans (stopt), Kevin Lanvu (?), Aaron Vankerckhove (?), Sam Tomme (?).

Boka United A

  • Trainer: Chris De Backer
  • In: Jorn Verleysen (Ternat), Pierre Voglaire (Strombeek), Ken Mergan (Mollem), Sébastien Smets (Merchtem), Sven Gheeraert (Ternat), Ben Troch (Itterbeek), Thomas Tyteca (Groot-Dilbeek), Jonathan Van Der Borght (Borchtlombeek), Chris Liénard (Itterbeek), Sébastien Smets (Merchtem), Thomas François (Ternat), Nathan Bormans (Londerzeel), Kenneth Disseur (Grimbergen).
  • Uit: Sam Ysenbaert (Wetteren-Kwatrecht), Nicolas Rongère (stopt), Maarten De Feyter (Lennik), Arno Van Droogenbroeck (Zwijnaarde), Toon Van Hecke (Groot-Dilbeek), Gertjan Vanderpoorten (Groot-Dilbeek), Glenn De Meyer (Asse-Terheide), Jelle Dewulf (stopt), Vincent Pottie (Erasmusproject), Maarten Troch (stopt).

SK Leeuw

  • Trainer: Tony Paridaens
  • In: Thomas Van Poucke (Herne), Thomas Van Dessel (Beersel-Drogenbos), Chris Weemaels (Tervuren), Wouter Taurin (Halle).
  • Uit: Yves Buelinckx (stopt), Steve Denayer (stopt), Mike Denayer (stopt), Kevin Pollefoort (?), Stephane Landerloo (Negenmanneke).

KV Kester-Gooik

  • Trainer: Jean Van Beers
  • In: Thomas Vanderstocken (Herne), Orry De Vuyst (Herne), Dave Van Stichel (Lennik), Bert Sleewaegen (Ternat), Nathan Devert (Anderlecht), Thomas Wouters (Anderlecht).
  • Uit: Jimmy Coenraets (Tollembeek), Yorick Vermet (Zuun), Rutger De Buel (Zuun), Jente Paesmans (Asse-Zellik), Steven De Haen (stopt), Joren Bosmans (Lembeek).

Leeuwkens Teralfene

  • Trainer: Guy Vermoesen
  • In: Matthias Van Steenberghe (T2, Ternat), Jeff De Visscher (R. Lebbeke), Stef De Visscher (Sint-Gillis), Siemen Verhaeghen (Merchtem), Giacomo Chiesi (Ternat), Jérémy Vervoort (Liedekerke).
  • Uit: Michael Coenen (Dilbeek), Kenn Van Lysebeth (Schoonaarde), Sammy De Vocht (Relegem), Tom Verbessem (stopt), Jeroen Breynaert (Asse-Terheide), Arno Polfliet (Strombeek).

SK Oetingen

  • Trainer: Johan Heroes
  • In: Bram Depester (Herne), Mike Devos (Ninove), Sander De Dobbeleer (Lembeek), Alexandre ilboudo (Saintes)
  • Uit: Gunther De Vits (stopt), Dennis Van Laethem (Eizeringen).

FC Meise

  • Trainer: Peter Van Hove
  • In: Arnout De Weerdt (KSV Schriek), François Ganseman (FC Merchtem 2000), Gregory Lambrechts (RSD Jette) en Arno Van Mileghem (SC Wolvertem).
  • Uit: Yannick De Schouwer (FC Sint-Jozef Londerzeel), Niels Mercier (FC Malderen), Arno Van Den Abbeel (KFC Meise B) en Birgen Wyns (stopt).

3de provinciale E

FC Beigem

  • Trainer: Nico De Meyer
  • In: Ruben Baudewyns (KFC Meise), Manu Billiau (FC Borght), Ken Borremans (FC Borght), Jaskin Carlier (Thor Kokerij Meldert), Anthony Cruz (Ritterklub Jette), Jorn Moerenhout (SK Steenhuffel), Miguel Monsieur (Ritterklub Jette), Sam Ooms (Ritterklub Jette), Dieter Vanden Bogaert (KFC Meise) en Juan Verhoogen (FC Merchtem 2000).
  • Uit: Kevin Eeckhout (FC Perk), Tom Gaudaen (stopt), Bram Heylen, Laurent Kindermans, Seppe Knaepen (stopt), Steven Prud’Homme (Eendracht Buggenhout), Nicolas Renard (SC Vilvoorde), Jochen Riemer (stopt), Arjan Scholten (FC Malderen), Koen Scholten (FC Malderen), Dean Sunderman (FC Humbeek), Lenn Van der Jeugd (FC Eendracht Kapelle-op-den-Bos), Damien Vandervorst (Eendracht Buggenhout), Yuri Vanderwee (stopt) en Svan Van Steenwinckel (FC Eppegem).

FC Peutie

  • Trainer: Roland Barbieux
  • In: hulptrainer Patrick Bullekens, keeperstrainer Alain Poot, Olivier Bodart (Agrupacion Oviedo-Asturiana), Nadi Bulbul (Agrupacion Oviedo-Asturiana), Younes Caro (vrije speler), Yorgo Coppeaux (KFC Wezembeek-Oppem), Carlos Iglesias Santos (Diegem Sport), Kevin Noë (FC Zemst), Cedric Penasse (ERC Hoeilaart), Sebastien Saublens (FC Saint-Josse)en Sven Vannerom (FC Melsbroek).
  • Uit: keeperstrainer Theo Custers, Vincent Aerts, James Boeckx, Bram Callaert (SC Vilvoorde), Stijn Callaert, Thomas De Mey (FC Kapelle-op-den-Bos), Erik Heylbroeck (stopt), Jimmy Joostens, Zarko Mladenovic (FC Black Star), Jan Vangindertaelen (FC Strombeek) en Lander Wouters (FC Perk).

FC Perk

  • Trainer: Said El Boubsi
  • In: Alexandre Del Barrio (FC Strombeek), Bas De Wulf (KSKL Ternat), Kevin Eeckhout (FC Beigem), Zakaria El Benaoui (FC Black Star), Ilias El Falusi (Diegem Sport), Marco Kint (KV Tervuren-Duisburg), Mathias Kint (KV Tervuren-Duisburg), Miguel Martinez (beloften KV Mechelen), Olivier Mees (Diegem Sport) en Nick Sintebin (FC Humbeek).
  • Uit: Nick Trullemans (SK Kampelaar) en Damien Van Even (Zennester Hombeek).

Asse Z 2002 A

  • Trainer: Christian Rits
  • In: Olivier Arrasse (FC Merchtem 2000), Tom Vermeiren (Asse-ter-Heide), Jonathan Butera (KSKL Ternat), Mahmoud Abegig (Hoeilaart), Jente Paesmans (Kester-Gooik), Davy Triest (KSKL Ternat), Arthur Nijs (Wemmel), Jipson Polanco (T. Relegem), Kevin de sa Faria (Burst), Silvio Di Consoli (Oviedo-Asturiana), Rodrigue Quiankala (VK Berchem). Tom Schamp, Loïc Somanza, Ousmane Diallo, Michiel Van Nijverseel, Casper Van Nijverseel en Andreas De Feyter worden van de B-ploeg naar de A-ploeg overgeheveld.
  • Uit: Ran De Coninck (SK Lebbeke), Yoni De Maeyer (Delta Londerzeel), Tom De Jonge (E. Mazenzele-Opwijk), Kevin Goossens (Ritterclub Jette), Niels Vandevelde (T. Relegem), Arnaud Mbenzu (stopt), Michael Van Nuffel (stopt), Milan D’hoe (stopt), Kris Thielemans (stopt), Thierry Capouet (stopt en wordt T2), Joeri Van Antenhove (stopt en blijft KT), Anthony Mayokenda (?).

Eendracht Mazenzele-Opwijk

  • Trainer: Guy De Coster
  • In: De Zutter Romain (TK Meldert), De Jonge Tom (Asse Zellik A), Bram Bert (Teralfene), Kibve Marc-Gillis (Delta Londerzeel), De Baerdmaeker Tom (Ternat), Witzoreck Jens (Wieze).
  • Uit: Mertens Peter (Lippelo), De Meersman Davy (Steenhuffel), Mestdagh Aaron (Asse Ter Heide), Meert Dimitri (stopt).

Toekomst Relegem

  • Trainer: Ivan De Donder
  • In: Olbrechts Jelle (FC Merchtem), Poket Kevin ( Lennik), Vanden Brande Roel (Strombeek), Houttave Frank (Strombeek), Van de Walle Maxim (Wolvertem), Wouters Stijn, (Merchtem), De Voeght Sammy (Leeuwkens Teralfene), Van de Velde Niels (Asse Zellik 2002), Hamm Lucka (Strombeek), De Ryck Matthias (Willebroek) Vercauteren Glenn (Eppegem), Brouwer Lorenzo (vrije speler), Van Dooren Jorben (E. Mazenzele Opwijk), Mutombo Jonathan (Pepingen), Musette Cédric (Bon Air), Van de Walle Steven (Nieuwe T2), Frederick Debay (Hekelgem).
  • Uit: Robbe Van Dam (Ritterclub), Becque Maiko (Eendr. Peizegem), Van Malder Michael (Sp. Eizeringen), Lahani Sabir (?), Elders Michaël (?), Thierry Van Campenhout (stopt als T2).

VC Asse-Terheide

  • Trainers: Eric Van Langehove en Marc van Keer
  • In: Aaron Mestdagh (VC Mazenzele-Opwijk), Lucas Wauters (VC Mazenzele-Opwijk), Jeroen Breynaert (L. Teralfene), Glenn Demeyer (Boka United), Tom Van Valckenborgh (Hekelgem)Joeri Carion (L. Teralfene), Glenn Peeters (Humbeek), Kenneth Timmermans (Boka United), Tom Van der Veken (Hekelgem), Kevin Timmermans (Boka United), Gaetan Petga (beloften E. Aalst), Sam De Knop (Hekelgem).
  • Uit: Kristof Bammens (St.-Denderleeuw), Tom Vermeiren (Asse-Zellik A), Pieter Wambacq (V.C. Mazenzele-Opwijk). Wouter Van Dessel, Steven Verhaegen en Thijs Heyvaert stoppen met voetballen.

Eendracht Peizegem

  • Trainer: De Saedeleer
  • In: Aelbrecht Jeroen (KFC Humbeek), Baetens Koen (Robur) , Becqué Maiko (T. Relegem), Dalemans Jonas (R. Opdorp) , De Meuter Dries (vrije speler) , El Gharbaoui Mohamed Ali (FC Merchtem 2000), Genbrugge Lieven (SK Sint-Amands), Haentjens Benjamin (FC Merchtem 2000), Joos Milan (R. Opdorp), Puelinckx Patrick (FC Melsbroek), Steenhuyzen Farino (R. Opdorp), Vanderborght Koen (Baardegem), Vaneerdewegh Nick (vrije speler), Van Duysen Andy (S. Moorsel), Van Haudt Klaas (E. Mazenzele-Opwijk), Verhaegen Jonas (FC Merchtem 2000), Vermeulen Joachim (R. Opdorp), Vermeulen Matthias (R. Opdorp).
  • Uit: Mannaert Sven (VVH Lippelo). De Meersman Ben en Freche Thomas stoppen.

3de provinciale F

FC Lennik

  • Trainer: Ronald De Bruyne
  • In: Christophe Verschoore (Brucom), Anthony Masfrankcx (Itterbeek), Pieter Bosmans (inactief), Jari De Schepper (Pepingen), Sofiane Dahraoui (Union), Pieterjan Van Hecke (Ternat), Lennert Rampelberg (Schepdaal), Maarten De Feyter (Boka).
  • Uit: Olivier Goubert (Tollembeek), Dave Van Stichel (Kester-Gooik), Teddy Nkulu (?), Gert-Jan Haegeman (Winnik), David Geeurickx (Winnik), Kevin Pocket (Relegem), Tobias Bronselaer (Borchtlombeek).

FC Wambeek A

  • Trainer: Yves De Corte.
  • In: Yannick Asselman (Liedekerke), Ken Van Eesbeeck (Liedekerke), Gunter Thiebaut (Ninove), Martin Lubula, Kalid essadiki (Bon Air).
  • Uit: Clegy Wambacq (stopt), Bart Van Steenkiste (stopt), Matthias Jamme (Wemmel), Chiel Rossignol (stopt), Glenn Peeters (stopt).

FC Schepdaal

  • Trainer: Serge Van Delsen
  • In: Kenny Van Belle (Pamel), Alex Dedoncker (Meldert), Mathias Leysens (Beersel-Drogenbos), Ivan Silva Mena (Zuun), Chris Vaal (Dikkelvenne), Sebastien Dufoor (Ganshoren), Gaetan La Marca (Oviedo-Asturiana), Kevin Rossel (ternat), Thomas François (Ternat).
  • Uit: Lennert Rampelberg (Lennik), Spamatios Spamos (Eizeringen), Michael Longin (Borchtlombeek), Pieter De Weert (Lennik).

KV Zuun A

  • Trainer: Bart Van Onsem
  • In: Yorick Vermet (Kester-Gooik), Rutger De Buel (Kester-Gooik), Elie Zinga (Rhodienne-De Hoek), Cedric De Dobbeleer (Black Star), Mathias Piqué (inactief).
  • Uit: Ivan Silva Mena (Schepdaal), David Silva Mena (Wezenbeek), Jarl De Coster (B-ploeg), Glenn Persoons (B-ploeg), Kristof Ophalffens (stopt).

VK Borchtlombeek A

  • Trainer: Jurgen Sonck
  • In: Bjorn Van den Brande (Pamel), Nicky Lievens, Tobias Bronselaer (Lennik), Dimitri Machelis (Liedekerke B), Michael Longin (Schepdaal).
  • Uit: Olivier Mestdagh (Eizeringen), Peter Van Brempt (stopt).

Sporting Eizeringen A

  • Trainer: Kenny De Block
  • In: Bruno Marquez (O. Asturiana), Daan De Roeck (S. Denderleeuw), Dennis Van Laethem (Oetingen), Vincent Vigil (M. Ukkel), Youssef Boulkhrif (M. Ukkel), Olivier Mestdag (Borchtlombeek), Stamatios Stamos (Schepdaal), Michael Van Malder (Relegem).
  • Uit: Farid Goreishvand (Tollembeek), Vally Boussu Itumine (Tollembeek), Lionel Diansukina (Tollembeek), Yassin Bitar (Tollembeek), Mustapha Maaroufi (Malderen).

VK Liedekerke B

  • Trainer: Jeroen Stas
  • In: Landen Van den Brande (Ninove), Glenn De Winne (Ninove), Brandon Nsengi (Wetteren-Kwatrecht), Brent Van den Steen (S. Wetteren), Jonas Van de Velde (S. Wetteren), Jeroen Van den Driessche (Dender), Omar Chamakh (E. Aalst), Kim De Coen (Pamel), Ruben Ryckeghem (U21), Ward De Clercq (U21).
  • Uit: Loic Malaise (Meerbeek), Dimitri Marcelis (Borchtlombeek), Yannick Asselman (Wambeek), Jonas Jolie (Nederhasselt).

Itna Itterbeek

  • Trainer: David Faes
  • In: Mehdi (Kraainem), Philippe Paparo (Ternat), Bram Cornet (Tollembeek), Mats Paesmans (Tollembeek), Bjarne Van Riet (Hekelgem), Miek Foucart (Asse-Zellik), Giuseppe Lo Guidice (inactief), Christian Perri (Boka), Soufiane Talbi (Eizeringen), Kevin Barlemont (Abssa), David Stiennon (Wit-Zwart)
  • Uit: Ben Troch (Boka), Xander Brandt (Boka), Anthony Mafranckx (Lennik), Jeroen De Sadeleer (stopt).

EMI Essene A

  • Trainer: Stefaan De Wagter
  • In: Dries De Bolle (Hekelgem), Jordi Vaeyens (S. Denderleeuw), Jonathan Roelandt (Nederhasselt), Sam Juwet (Eizeringen), Jannick Van Keer (inactief).
  • Uit: Stijn Crabbe (Hekelgem), Tijs Verleysen (S. Denderleeuw).

FC Negenmanneke

  • Trainer: Bruno Schelck (Dilbeek)
  • In: Stéphane Landerloo (SK Leeuw), Kevin De Schuyter (vrij), Adrien Vigil Bajo (M. Ukkel), Geoffrey Schoolmeester (Maccabi), Senne Devillé (Dilbeek), Jonathan Ronsyn (Lembeek).
  • Uit: Villakone Pepsavath (Borght).

Eendracht Hekelgem A

  • Trainer: Eric Touchant (Hekelgem B)
  • In: Pieterjan Pas (Jong Lede), Nils De Block (Meldert), Stijn Crabbe (Essene).
  • Uit: Frederic Debay (Relegem), Joris De Brabanter (?), Egon De Raes (Schoonaarde), Frederic De Winne (Dendermonde), Gaetan Schandene (Mollem), Joris De Kock (stopt), Kevin Verhoeven (Merchtem), Sam De Knop (Asse Terheide), Tom Van Der Veken (Asse Terheide), Tom Van Valckenborgh (Asse Terheide), Dries De Bolle (Essene), Steve De Backer (Erembodegem), Joery De Mey (?), Bram Maginet (Mollem).

4de provinciale D

KV Zuun B

  • Trainer: Claude Mertens
  • In: Jarl Dekoster (KV Zuun A), Maxime Hering (Ophain), Kris Peere (Alsemberg), Glen Persoons (KV Zuun A), Mike Vanderlinden (Linkebeek), Kevin Vanwaeyenbergh (HO Huizingen), Jonas Vermeir (KFC Rhodienne-De Hoek).
  • Uit: Folly Agbemadon (gestopt), Cedric De Kempeneer (gestopt), Vincent Gobert (KV Zuun A), Ruben Heyndrickx (gestopt), Koen Ophalffens (gestopt), Hans Simmilion (gestopt).

FC Wambeek B

  • Trainer: Dirk Demol
  • In: Tim Hertfeld (Essene), Jan Coosemans (Dender).
  • Uit: niemand.

Denderzonen Pamel B

  • Trainer: Pascal Raveydts
  • In: Italo Deangelus De Miranda (Anderlecht-Milan), Sabri Jaadi (vrije speler).
  • Uit: André Nsimba (Denderhoutem).

VC Groot-Dilbeek B

  • Trainer: Pascal Wauters
  • In: Mathias Spotbeen (KSKL Ternat), Toon Van Hecke (BOKA United), Gert-Jan Vanderpooten (BOKA United), Tim Broeckaert (Toekomst Relegem), Kris Meyssens (FC Pepingen), Jonathan Vasquez-Rodriguez (vrije speler).
  • Uit: Johan Elsocht (stopt), Bruno Dupont (stopt). (VGH)

SK Leeuw B

  • Trainer: Ronny Gallez.
  • In: Karel Declercq (U21 SK Leeuw), Pedro Imberechts (U21 SK Leeuw), Tom Musch (U17 SK Leeuw).
  • Uit: Fabrizio Da Vita (stopt), Jeremy Thiebaut (stopt), Kenneth Denayer (stopt), Kevin Anckaert (stopt), Kevin Dragone (stopt).

4de provinciale E

FC Humbeek

  • Trainer: Rudy Mommaerts
  • In: Tars Van Litsenborgh, Alex Tison, Senne De Hertogh en Valentin Goussault (allen FC Meise), Dean Sunderman (FC Beigem), Maarten Stylemans (Ritterclub), Dries Reynaerts, Recio David, Niels Cloet en Dean Cruydt (allen FC Borght), Nathan De Bondt (Diegem), Simon Beuken en Gauthier Fraipont (allebei FC Meise), Wout Arens (FC Perk) en Joey Bjoko (geen club).
  • Uit: Kevin De Boeck (FC Malderen), Kevin De Smet en matthias Vranckaert (VV Elewijt), Glenn Peeters VC Terheide), Nick Sintebin (FC Perk), Dimitri Debadts, Michael Gerome en Jay Amatuku (allen Vilvoorde), Jochen De Leye en Manu Gonstas (allebei Ritterclub), Sam Verbelen en Niels Vermeiren (allebei Ramsdonk), Mustapha Allali (Vilvoorde), Sander Verstrepen, Jelle Beukelaers en Andy Margery (allen Kap.-op-den-Bos), Benjamin Moens (FC Borght) en John Pauwels (?) en Kevin Saccetto (?).

SV Kobbegem

  • Trainer: Geert Vandendriessche
  • In: Ward Rooseleer, Adriano Messina en Wout Vermoesen (allen AZ 2002), Wim Verdikt (VW Mollem), Jens Adriaens (VJ Baardegem) en Gauthier Mommens (Leopold).
  • Uit: Andy Dierickx (Ramsdonk), Kevin Lesy (VW Mollem), Quincy Delgouffe (AZ 2002), Badr El Azzouzi (?) en Bjorn Vandevoorde (?).

FC Meise B

  • Trainer: Lode Snoeckx
  • In: Narmon Laurens (Grimbergen), Matthias Knevels (Borght) en Wouter Lissens (vrije speler).
  • Uit: Senne De Hertog, Tars Van Litsenborg, Alex Tison, Simon Beuken en Valentin Goussault (allemaal FC Humbeek), Dieter Van den Bogaert, Serge Fraipont en Ruben Baudewijns (allemaal FC Beigem).

EMI Essene B

  • Trainer: Dirk Taelemans
  • In: Lander en Jeroen Vierendeels, Bram De Valck en Anthony Slagmulder (allen Wambeek).
  • Uit: Tim Hertveldt (Wambeek) en Bram Braeckman (Asbeek).

Asse-Zellik 2000 B

  • Trainer: Danny Paesmans
  • In: Jonathan De Smedt (Hekelgem), Stef Van De Velde (Mazenzele), Michiel Van Eelewijck (Mazenzele), Jean Perichon (U21), Alijaj Qendrim, Abdher Aboukhar, Iliesse Najib, Marion Tshiamanga en Rik De Wolf. (B-ploeg heeft enkel de functie om jongens klaar te stomen voor het A-team.)
  • Van B- naar de A-kern: Tom Schamp, Loic Samanza, Diallo Ousmane, Michiel Van Nijverseel en Andreas De Feyter. Bedo Sarkis stopt.

Eendracht Mazenzele B-Opwijk B

  • Trainer: Niels Boelpaep
  • In: Pieter Wambacq (Asse-ter-Heide) en Robin Jansegers (terug).
  • Uit: Michiel Van Elewyck (Asse-Zellik), Klaas Van haudt (Peizegem), Arno Blokkerije (Mollem, Lucas Wauters (Asse-ter-Heide), Bart Scholiers (?) en Stefan Van De Velde (?).

VW Mollem

  • Trainer: Romain Van Stichel
  • In: Yannis Bernaer (Ninove), Logan Bernaer, Arno Blokerije (Mazel), Eddy Dammans (Relegem), Robbe Iwens (Merchtem), Kevin Lesy (Kobbegem), Bran Maginet (Hekelgem), Tom Reigel, Birger Roels (Lippelo), Gaetan Schandere (Hekelgem), Stijn Van Den Meerschaut, Jef Vandenbemden, Kristof Vasseur (St Amands), Yoran Vekeman, Kristof Verfaille (Malderen), Sylvain Waardeburg en Dan Van Uytvanghe.
  • Uit: Ken Mergan (Boka), Quinten Van Heuverzwijn (Steenhuffel), Wim Verdikt (Kobbegem) en T2 Gustaaf Verspecht. (MMZ/KVG)

FC Meise B

  • Trainer: Lode Snoeckx
  • In: Narmon Laurens (Grimbergen), Matthias Knevels (Borght) en Wouter Lissens (vrije speler).
  • Uit: Senne De Hertog, Tars Van Litsenborg, Alex Tison, Simon Beuken en Valentin Goussault (allemaal FC Humbeek), Dieter Van den Bogaert, Serge Fraipont en Ruben Baudewijns (allemaal FC Beigem). (MMZ/KVG)

FC Merchtem 2000 B

  • Trainer: Jo Van der Straeten
  • In: Mustapha Lagrib (Crossing Schaarbeek), Samba Bah (Real de Kakoulima), Djorven Verinden, Florim Aqifi, Frane Wilmots, Nick Cockx, Jorik Veyt, Bart Van Den Eynde, Seppe Van Bleyenbergh, Merdriti Berisha, Maxime Van Belle, Giorgi Adjamyan, Zarkariya Jadi Moussa en John Themans (allen U21). Oussama Kamari ? (U19 Waasland Beveren)
  • Uit: Stijn Wouters (Relegem), Robbe Iwens (Mollem), Jeffrey Lathouwers (Rangers Opdorp) en Tom Van Campenhout (Itna Itterbeek)

Leeuwkens Teralfene B

  • Trainer: Pieter De Bruyn
  • In: Jordi Beeckmans (Boka), Yens Geeraerts (Winnik), Wibren Patteaux (Wambeek), Joran Verlé (Ressegem), Steff Jacobs (Wambeek), Jonas Bockstal (Essene), Manzi Nizeyimana en Gillian Koch (allebei Aalst).
  • Uit: Bjarn Wachtelaar (U21 Leeuwkens), Michael De Wennemaecker (Grimbergen), Bert Bram (Mazenzele), Brecht Evenpoel (?), Anthony Maole (?) en Noah Buysse (stopt). (MMZ/KVG)

Eendracht Hekelgem B

  • Trainer: Eric Touchant
  • In: Maarten Timmermans (Wambeek) en jeugdspelers Urinay Okeay, Lars Hampoorter, Syben Van den Borre, Daan Van den brande en Nuigiedi Norgues.
  • Uit: Samy Ben Said (Baardegem), Bjarn Van Riet (Itterbeek), Joni Van der Kelen en Yordi Van den Borre (allebei Vlierzele) en Sietse Van Haver (?)
Nieuwsbrief
Je zou ook interesse kunnen hebben in...