Ook Zellik-Relegem wordt PRO

Tijdens de persconferentie waarbij kartelpartner VOLK aankondigde toe te treden tot de burgerlobby ‘Ik ben PRO’ liet Erik Beunckens – lijsttrekker van de kartellijst ZR-VOLK – al doorschemeren dat ook ZR eventueel de stap naar PRO zou zetten. Nu wordt die toetreding officieel bevestigd in een persbericht.

“Lijst Zellik-Relegem onderschrijft volledig de waarden en missie die de burgerlobby zich gesteld heeft,” schrijft ZR in dat bericht. “Een burgerlobby als PRO kan (…) het begin luiden van een nieuwe – propere – politieke cultuur”.

Meteen kondigt Erik Beunckens (57) ook aan dat hij zijn kandidatuur stelt voor de PRO lijst tijdens de nationale verkiezingen in mei. ZR-PRO heeft sinds 1 januari vier zetels in de gemeenteraad van Asse.

 

Reageren op dit artikel

Online reageren kan enkel op artikels van de laatste veertien dagen via onderstaand vakje. Reacties worden gemodereerd.
Topartikels editie Asse-Merchtem-Opwijk