Nieuwe speelzone in Konkelgoed is klaar

De gemeente Opwijk hecht veel belang aan plaatsen waar kinderen en jongeren kunnen spelen. Dit spelen is een doel op zich. Spelen geeft kinderen en jongeren niet enkel de kans om plezier te beleven en zich te ontspannen. Het stimuleert de jeugd ook in hun ontwikkeling.

“Binnen deze doelstelling streeft de gemeente ernaar een gevarieerd en uitdagend aanbod aan speelterreinen te kunnen aanbieden. De realisatie van deze nieuwe speelzone in de speeltuin te Konkelgoed kadert hierin,” aldus schepen van Jeugd Evelien Beeckman.

“Er werd gekozen voor een speelzone in zand, wat nog niet aanwezig was in het centrum van onze gemeente. Nieuwe speelelementen en uitdagingen vormen een complementair geheel met de naburige speeltuinen. Zo is een bezoek aan de speeltuinen gespreid over onze gemeente telkens verschillend.” Burgemeester en schepen kwamen alvast een kijkje nemen. (eb)

Topartikels editie Asse-Merchtem-Opwijk