Bedelaars aan GBS MozaĆÆek in Humbeek

Een grote betoging in Brussel en acties aan de scholen, de pensioenplannen van de toekomstige regering zijn niet in goede aarde gevallen in het onderwijs. Aan vele scholen werd dat ook duidelijk gemaakt.

Aan de MozaĆÆekschool in Humbeek lagen er deze morgen zelfs bedelaars aan de schoolpoort. Daar hadden de leerkrachten zich in versleten plunjes gestopt. ā€œWe zijn zo verkleed om te illustreren dat we nog zullen moeten ‘bedelen’ om rond te komen met ons pensioen,ā€ klonk het daar in koor. Ook aan slogans was er duidelijk geen gebrek.

ā€œWe willen de ouders en kinderen niet ‘raken’ door het werk volledig neer te leggen, vandaar onze beslissing om al werkend actie te voeren.ā€ (eb)

Reageren op dit artikel

Online reageren kan enkel op artikels van de laatste veertien dagen via onderstaand vakje. Reacties worden gemodereerd.
Populair in editie Vilvoorde-Grimbergen-Meise