The White Owls blijven bevestigen

MERCHTEM - The White Owls met Merchtemkermis, het blijft een vast gegeven op zondag tijdens het eerste weekend. De linedancers hebben hun vaste plek voor de kerk en ook hun supporters zijn telkens weer paraat.

De muziekinstallatie waar op gehoopt was bleek niet ter plekke, maar dat kon de dames met de witte hoeden niet afremmen. Wat verderop werd nog gauw een muziekmachine geleend en even later galmde er al countrymuziek over het plein.

De dames, die onder leiding van Karine Daelemans weer hard geoefend hadden, leverden een prima optreden af. Soms lijkt dat dansen wel kinderlijk eenvoudig: een voetje naar links en een draaitje naar rechts, maar niets in minder waar. Veel oefenen en tellen blijft de boodschap en dus prima gedaan, dames! (eb)

0 0 stemmen
Artikel waardering

Reageren op dit artikel

Online reageren kan enkel op artikels van de laatste veertien dagen via onderstaand vakje. Reacties worden gemodereerd.
Abonneer
Laat het weten als er
guest

0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Topartikels editie Asse-Merchtem-Opwijk

0
Zou graag je gedachten willen weten, laat een reactie achter.x