Herleving Brussegem herdacht voorzitter Victor Van Hove

Bij kaatsclub Herleving Brussegem zijn ze hun voorzitter Victor Van Hove nog niet vergeten. Boegbeeld Victor, decennialang de sterke man van het Brussegemse kaatsen, overleed in 2019 en wordt om zijn verdiensten jaarlijks herdacht. Die Memorial Victor Van Hove vond plaats met de match tegen de autoritaire leider in Nationale 2, Tourpes.

Voorzitter Johan Stevens verwelkomde iedereen en ook schepen van Sport Toon Luypaert, die zelf ooit nog kaatste, was op de afspraak. Daarna kreeg Maria Van den Houte, de weduwe van Victor, bloemen overhandigd. De club had niets onverlet gelaten want alle supporters kregen een hapje en drankje aangeboden.

Herleving verloor het duel met 7-15 maar was toch erg blij met het behaalde punt. Tourpes is een erg sterk team terwijl Brussegem al een gans seizoen kampt met blessures. Nog voor het seizoen liep Kenneth De Saedelaere – die mogelijk terug fit is voor het competitieslot – een zware blessure op en na een paar matchen moest ook Gianni Van Daele afhaken. Gelukkig vond coach Luc Bellemans zijn tweede jeugd terug want hij moest in heel wat matchen zelf aan de bak. Tot overmaat van ramp verzwikten zowel Joeri Denayer als Louis Sauvage de voorbije weken hun voet!

Voor Herleving komt het er op aan om weg te blijven van de vier laatste plaatsen om niet in degradatiewater te belanden. Er wacht overigens nog een erg drukke programma. Daarna volgen nog de play offs. (eb)

20 augustus: HB – Kastel

21 augustus: Fontaine –HB

24 augustus: Merchtemkermis HB – Ninove Terjoden

27 augustus: Bever – HB

28 augustus: HB Genappe

Alle matchen vangen aan om 15 uur.

KLASSEMENT  NATIONALE 2

  
1Tourpes2119250
2Genappe2015541
3Sirault2113838
4Ninove Terjoden2013736
5Oeudeghien2013735
6Brussegem1810828
7Saint Servais2081228
8Fontaine20101027
9Kastel1981126
10Bever1981122
11Blicquy2011914
12Planois2011912
Nieuwsbrief Royaal Lokaal

Royaal Lokaal

Je zou ook interesse kunnen hebben in...