Politie neemt bromfiets in beslag: “Verkeerde rijrichting, geen rijbewijs én niet verzekerd”

MEISE - De politiezone KLM heeft een bromfiets in beslag genomen omdat de bestuurster ervan met een hele reeks verplichtingen niet in orde was.

De motard van de lokale politiezone Kapelle-op-den-Bos, Londerzeel, Meise (KLM) spotte dinsdag in Meise een bromfietsster die tegen de richting in reed op het fietspad. “De bestuurster droeg een helm die zó klein was dat hij meer leek te zweven dan te beschermen”, meldt de zone. “Bij de controle bleek dat de dame in kwestie geen rijbewijs kon voorleggen omdat ze er gewoon geen had én dat het voertuig bovendien niet verzekerd was. “

“De bromfiets werd in beslag genomen en mocht meteen mee met de takelwagen.” De politiezone KLM meldt nog dat een helm altijd moet passen. Een rijbewijs is ook verplicht voor een bromfiets klasse B. Zonder verzekering rijden, is bovendien een serieus risico. “Veilig rijden is geen optie, maar een verplichting”, besluit de zone KLM.

0 0 stemmen
Artikel waardering

Reageren op dit artikel

Online reageren kan enkel op artikels van de laatste veertien dagen via onderstaand vakje. Reacties worden gemodereerd.
Abonneer
Laat het weten als er
guest

0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Populair in editie Grimbergen-Meise

0
Zou graag je gedachten willen weten, laat een reactie achter.x