Voertuig crasht aan hoge snelheid tegen boom en belandt op dak: bestuurder zwaargewond afgevoerd

In Humbeek is een bestuurder donderdagmiddag met zijn voertuig op spectaculaire wijze gecrasht. Hij verloor aan hoge snelheid de controle over het stuur, raakte een boom en belandde op zijn dak in een aardappelveld. De man werd door de brandweer bevrijd uit het wrak en zwaargewond afgevoerd naar het ziekenhuis.

Het ongeval gebeurd rond 13.25 uur. De bestuurder verloor op de Benedestraat ter hoogte van de Slikkestraat ā€“ waar zich een asverschuiving bevindt ā€“ de controle over het stuur. Hij vloog aan hoge snelheid over het fiets- en voetpad, raakte een boom en belandde uiteindelijk op zijn dak in een aardappelveld. Er zou volgens getuigen sprake zijn van overdreven snelheid.

De brandweerzone Vlaams-Brabant West kwam ter plekke om het slachtoffer, die fysiek gekneld zat, te bevrijden. ā€œHij werd door onze ploeg bevrijd en overgedragen aan de medische dienstenā€, aldus brandweerwoordvoerder Wouter Jeanfils. De man raakte ernstig gewond maar verkeerde niet in levensgevaar.

Reageren op dit artikel

Online reageren kan enkel op artikels van de laatste veertien dagen via onderstaand vakje. Reacties worden gemodereerd.
Populair in editie Vilvoorde-Grimbergen-Meise