Lutgart Verhaevert en Kathleen Vereeken leerden elkaar in februari kennen op vakantie. Ze raakten aan de praat en Lutgart was al snel in de ban over de problematiek van de chronische ziekte MS waaraan Kathleen lijdt en hoe ze ermee omgaat. Kathleen woont in Erembodegem en is voorzitter van de MS Liga regio Aalst.
Terug thuis na vakantie, sprak Lutgart over haar ervaring met een aantal vrouwen van bestuursleden van voetbalclub De Sjoeters die ook dergelijke ervaringen hadden. Ze engageerden zich samen om een liefdadigheidsactie op te zetten ten voordele van de MS Liga Vlaanderen. Samen maakten ze gelukswormpjes die ze verkochten in hun kennissenkring.
Het samengebrachte bedrag (meer dan 400 euro) werd op vrijdag 16 mei overhandigd aan Kathleen Zij kon dit solidair gebaar maar al te zeer appreciëren en zal deze som overmaken aan haar bestuur in Aalst. Bovendien kreeg ze nog 65 wormpjes extra mee voor verkoop ten voordele van de organisatie. (eb)
