MEISE - In het centrum van Wolvertem (Meise) is woensdagmiddag een gaslek ontstaan tijdens wegenwerken. Bij de werkzaamheden werd een middendrukleiding geraakt, waardoor onmiddellijk een veiligheidsperimeter van 100 meter werd ingesteld.
De brandweer evacueerde uit voorzorg zo’n dertig omwonenden. Het Brandweer Interventieplan (BIP) werd afgekondigd om de interventie te coördineren en bijkomende veiligheidsmaatregelen te kunnen nemen.

Fluvius is bezig de druk op de beschadigde leiding gecontroleerd te laten afnemen. Pas daarna kan de definitieve herstelling worden uitgevoerd. Zolang de werken aanhouden, blijft de omgeving afgesloten.
De politie vraagt bestuurders het centrum van Wolvertem te vermijden en de aangeduide omleiding te volgen. Het is voorlopig niet duidelijk hoelang de hinder zal duren.
Foto’s: BZVBW







