Voodoo Village sluit dit weekend festivalzomer af met jubileumeditie

GRIMBERGEN - Dit weekend is er de jubileumeditie van Voodoo Village meteen ook de afsluiter van de festivalzomer. Het festival mag dit weekend tien kaarsjes uitblazen. Voor deze jubileumeditie worden 40.000 bezoekers verwacht. Voodoo Village zag in 2015 het levenslicht in Eizeringen, sinds 2017 is het kasteeldomein in Humbeek de thuisbasis van het festival.

Voor deze jubileum editie wil Voodoo Village groots uitpakken. Drie podia krijgen voor deze editie zelf een totale make-over. “Voodoo Village is één groot beleveniskunstwerk, zegt organisator Maxim Dekegel. “Beleving zit verweven in elke laag van het festival: van het decor, de performances tot zelfs de manier waarop Villagers zich tussen de verschillende podia bewegen. Samen vormen ze één geheel waar muziek, kunst en mensen elkaar vinden. En dat allemaal in de magische setting van het kasteel van Humbeek in de rand van Brussel, omringd door een prachtig bos, natuurgebied en water.”

De eerste editie was eigenlijk gepland op het domein van een wijnbouwer in Asse, maar het terrein bleek moeilijk bereikbaar en de parkeermogelijkheden waren beperkt. Op enkele dagen tijd verhuisde het festival Eizeringen langs de Ninoofsesteenweg. Na klachten van de buurt verhuisde het festival van Lennik naar Schepdaal. In 2017 trok Voodoo Village naar het kasteeldomein in Humbeek. Voodoo Village groeit er tegen een ongezien tempo uit tot een vaste festivalwaarde . Dit jaar worden gespreid over de drie dagen meer dan 40.000 bezoekers verwacht.

0 0 stemmen
Artikel waardering

Reageren op dit artikel

Online reageren kan enkel op artikels van de laatste veertien dagen via onderstaand vakje. Reacties worden gemodereerd.
Abonneer
Laat het weten als er
guest

0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Topartikels bij Goeiedag.be

0
Zou graag je gedachten willen weten, laat een reactie achter.x