UPDATE: gaslek gedicht en weg terug open

MEISE - In het centrum van Wolvertem (Meise) is woensdagmiddag een gaslek ontstaan tijdens wegenwerken. Bij de werkzaamheden werd een middendrukleiding geraakt, waardoor onmiddellijk een veiligheidsperimeter van 100 meter werd ingesteld. Rond 19.30 uur werd de rijweg terug opengesteld.

De brandweer evacueerde uit voorzorg zo’n dertig omwonenden. Het Brandweer Interventieplan (BIP) werd afgekondigd om de interventie te coördineren en bijkomende veiligheidsmaatregelen te kunnen nemen.

Fluvius moest eerst de druk op de beschadigde leiding gecontroleerd laten afnemen. Pas daarna kan de definitieve herstelling worden uitgevoerd. Tot zolang bleef de omgeving afgesloten.

Rond 19.30 uur kwam de melding dat de werken zijn afgerond en er terug doorgaand verkeer mogelijk is.

Foto’s: BZVBW

Reageren op dit artikel

Online reageren kan enkel op artikels van de laatste veertien dagen via onderstaand vakje. Reacties worden gemodereerd.
Populair in editie Grimbergen-Meise