Aandacht voor hoogsensitiviteit tijdens Week van de HSP in de regio

Voor het zesde achtereenvolgende jaar kunnen hoogsensitieve personen (HSP) een week lang meedoen aan allerlei interessante (online) evenementen. Van 9 tot en met 15 juni 2025 bieden tientallen professionals in België en Nederland webinars, workhops, e-books, stiltewandelingen en diverse kortingsacties aan.

De Week van de HSP biedt iedereen de mogelijkheid om kennis te maken – dan wel de verdieping te zoeken – met hooggevoeligheid en hieruit voortvloeiende voor- en nadelen.

In onze regio biedt Ilse Hellinckx (erkend coach) van de praktijk 4Pak je levenskracht4 een gratis masterclass aan voor mensen met stress, burn-out of burn-outklachten specifiek gericht op hoogsensitieve personen. Deze vindt plaats op woensdag 11 juni om 10 uur. Inschrijven daarvoor kan op: https://webinar.pakjelevenskracht.be/ ten laatste op maandag 9 juni.

www.pakjelevenskracht.be

Zie verder www.weekvandehsp.nl

0 0 stemmen
Artikel waardering

Reageren op dit artikel

Online reageren kan enkel op artikels van de laatste veertien dagen via onderstaand vakje. Reacties worden gemodereerd.
Abonneer
Laat het weten als er
guest

0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Topartikels bij Goeiedag.be

0
Zou graag je gedachten willen weten, laat een reactie achter.x